معرفی بهترین رشته های تحصیلی در هلند

معرفی بهترین رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در هلند

اگر قصد اشتغال و زندگی در کشوری را دارید باید به موارد مختلف نظیر فرهنگ، درآمد، هزینه‌های زندگی، فرصت‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی مورد نیاز و مواردی از این قبیل در آن توجه کنید. هلند، به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای مهاجرت شناخته می‌شود. اگر شما عزیزان نیز در پی به دست آوردن اقامت این کشور هستید، بهتر است اطلاعات مناسبی پیرامون موضوعاتی که در فوق به آنها اشاره داشتیم به دست آورید.

یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان را می‌توان استفاده از مطالب مختلفی که در سایت سازمان مهاجرتی درنامایگریشن قرار داده شده‌اند عنوان کرد. همان‌طور که از تیتر این مقاله مشخص می‌باشد، ما قصد داریم در این مطلب به معرفی بهترین رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در هلند بپردازیم. اگر شما بتوانید از طریق فعالیت در این زمینه‌ها ویزای کاری یا تحصیلی مقصد مورد بحث را به دست آورید، مزایای بسیار متنوعی در انتظارتان خواهند بود؛ پس برای آشنایی کامل با آنها تا انتها ما را همراهی نمایید.

 

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

 

رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در هلند

برای آن که بتوانید پس از مهاجرت به کشوری خارجی به راحتی کار کنید و یا ویزای تحصیلی‌تان را به کاری تغییر دهید، بهتر است با زمینه‌های پردرآمد در مقصد مد نظر آشنایی پیدا کنید. این شاخصه را می‌توان به عنوان یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجه هنگام انتخاب کشور هدف نیز معرفی کرد.

رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در هلند را می‌توان بر اساس دو فاکتور کلی انتخاب نمود؛ بازار کار و زمینه سپری کردن دوره‌های تحصیلی آنها. آیا قصد دارید با به دست آوردن اقامت کشور مورد بحث آینده درخشانی را برای خود و اعضای خانواده‌تان بسازید؟

پس با فعالیت در این حیطه‌ها شانس بالاتری را برای موفقیت خواهید داشت. برای آن که کار شما عزیزان را راحت کنیم، در ادامه فهرستی از آنها را آماده و قرار داده‌ایم؛ علاوه بر این می‌توانید بخش‌هایی را مشاهده کنید که توضیحات تکمیلی پیرامون هر رشته در آنها ارائه شده‌اند.

  •  دندانپزشکی
  •  مهندسی مکانیک
  • تدریس
  •  حقوق سر دفتری
  •  تکنسین آزمایشگاه پزشکی
  •  علوم کشاورزی
  •  رشته‌های مرتبط با انفورماتیک و اطلاعات
  •  فناوری اطلاعات و ارتباطات
  •  مراقبت‌های بهداشتی
  • حسابداری در هلند

دندان پزشکی در هلند

دندان پزشکی در هلند، به عنوان یکی از پردرآمدترین مشاغل شناخته می‌شود. فعالان این حیطه به طور میانگین در هر ماه 11000 یورو درآمد دارند. حداقل و حداکثر دریافتی این قشر از جامعه در هلند بین 6000 تا 17000 یورو است. در صورتی که قصد دارید تا پس از تحصیل در این رشته مشغول به کار شوید، باید ابتدا مجوز کار خود را دریافت کنید.

دندان پزشکی در هلند

 

اگر تحصیلات مرتبط با دندان پزشکی که توسط دولت و وزارت بهداشت هلند برای اعطای مجوز کار مورد قبول هستند را پشت سر گذاشته‌اید و تخصص و توانایی در تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌های دهان و دندان را دارید، می‌توانید به راحتی موقعیت شغلی مناسبی را برای خود بیابید. آیا با مطالعه این توضیحات به تحصیل دندانپزشکی در هلند و اشتغال در آن علاقه‌مند شده‌اید؟ پس به مقاله اختصاصی آن در همین سایت مراجعه نمایید.

همچنین می‌توانید برای تحصیل پزشکی در هلند به مقاله آن مراجعه کنید.

مهندسی مکانیک در هلند

مکانیک یکی از رشته‌هایی به حساب می‌رود که در میان زیر مجموعه‌های زمینه مهندسی، طرف‌داران بسیاری دارد. ارتباط مستقیم این زمینه با صنعت باعث شده تا سپری کردن دوره‌های علمی و عملی به صورت هم‌زمان از اهمیت بالایی برخوردار باشد. اگر شما نیز به دنبال دستیابی به امکانات آموزشی متنوع و استفاده از بستری مناسب برای یادگیری هر چه بهتر و ورود به بازار کار هستید، بهتر است با مهندسی مکانیک در هلند آشنایی پیدا کنید.

دانشگاه‌هایی که برنامه‌های مرتبط با این حیطه را در مقاطع مختلف ارائه کرده‌اند، از طریق ارائه آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌هایی به روز و مجهز و سیستمی پیشرفته، سعی در تربیت افرادی دارند که با ورودشان به بازار کار تاثیرات بسیار مثبتی بر رشد و پیشرفت روز افزون رشته خود داشته باشند. آیا یکی از فاکتورهای مد نظر شما میزان درآمد ماهانه و سطح آن نسبت به سایر مشاغل است؟ در این صورت باید بگوییم مهندسان مکانیک از این نظر هم در جهان جایگاهی مناسب و ایده آل دارند.

تدریس در هلند

از آنجایی که با گذر زمان سن بسیاری از مدرسان مقاطع مختلف به سمت بازنشستگی می‌رود، دولت کشور مورد بحث به دنبال آن است تا از طریق آموزش افراد مستعد و ورودشان به بازار کار، نیازهای خود را در این حیطه تامین نماید. با توجه به توضیحات بیان شده بدون شک متوجه شده‌اید که تدریس در هلند و آموزش دیدن به عنوان معلم و استاد آینده درخشانی از نظر کاری برای شما خواهد داشت.

سپری کردن دوره‌های با کیفیت و معتبر در سطح جهان و آموزش دیدن در سیستمی به روز با متدهای ترند جهانی را می‌توان به عنوان فاکتورهایی معرفی کرد که باعث شده تدریس در هلند به یکی از بهترین رشته‌های تحصیلی مورد نیاز تبدیل شود.

 

تدریس در هلند

 

حقوق سر دفتری

آیا به رشته حقوق و زیر شاخه‌های مختلف آن علاقه‌مند هستید و قصد دارید تا با سپری کردن یکی از دوره‌های مربوطه ویزای تحصیلی خود را به کاری تبدیل کرده  و آینده‌تان را در هلند بسازید؟ در این صورت بهتر است به سراغ حقوق سر دفتری بروید. این رشته گزینه‌ای به حساب می‌رود که مسئولیت بالایی را برای شما به همراه نخواهد داشت و حوزه وظایفتان نیز از پیش تعیین شده است.

در کنار توضیحاتی که بیان کردیم، باید بگوییم پس از فارغ‌التحصیلی و با پشت سر گذاشتن دوره کارآموزی این امکان را خواهید داشت تا پس از کسب مجوز کار به دسته‌ای از افراد شاغل در هلند بپیوندید که به طور میانگین 65000 یورو در سال درآمد دارند. آیا نکاتی که بیان کردیم نظر شما را به این زمینه جلب کرده است؟ پس بهتر است به صفحه رشته حقوق در هلند در سایت سازمان مهاجرتی درنامایگریشن مراجعه نمایید.

تکنسین آزمایشگاه پزشکی هلند

تکنسین آزمایشگاه، یکی از رشته‌هایی است که در هلند نسبت به آن احساس نیاز خاصی می‌شود. شما می‌توانید پس از فارغ‌التحصیلی در این رشته، برای کار به هلند رفته و در صورت موافقت با درخواست کارتان، به طور میانگین 3000 تا 4000 یورو درآمد کسب کنید. این میزان حقوق می‌تواند بسته به تجربه و مهارت کاری شما متغیر باشد. موقعیت تحصیل در رشته مورد نظر برای افراد مختلف در دانشگاه‌های هلند نیز فراهم است.

 

تکنسین آزمایشگاه پزشکی هلند

 

برای اشتغال در رشته تکنسین آزمایشگاه پزشکی، بهتر است در انجام اموری نظیر آماده سازی نمونه‌ها برای تجزیه و تحلیل، استفاده از تجهیزات پزشکی برای بررسی میکرو ارگانیسم‌ها، آزمایشات مختلف و نحوه انجام آنها و مواردی از این قبیل آشنایی داشته باشید.

علوم کشاورزی

یکی از رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در هلند که نقش بسیار مهمی را نیز در این کشور ایفا می‌کند، علوم کشاورزی است. این منطقه، یکی از کشورهایی است که صنعت کشاورزی بسیار قدرتمند و پرسودی را دارد. به عنوان یکی از بزرگ‌ترین صادرکننده‌های محصولات کشاورزی، بالای 600000 نفر در صنعت کشاورزی آن مشغول به فعالیت هستند؛ به همین سبب، جذب متخصصان زبده در این زمینه می‌تواند برای هلند و صنعت کشاورزی آن بسیار ثمر بخش و مهم باشد.

به دلیل اهمیت بالایی که این حیطه دارد، بدون شک امکانات و بستری مناسب برای آموزش افرادی کارآمد در موسسات علمی فراهم شده‌اند؛ پس اگر به دنبال رسیدن به مهارت‌های قابل توجه و شانس بالا برای ورود به بازار کار هستید، تحصیلی علوم کشاورزی در هلند را می‌توانید یکی از گزینه‌های مناسب پیش رو به حساب آورید.

رشته‌های مرتبط با انفورماتیک و اطلاعات در هلند

اساس این رشته تحصیلی در برنامه نویسی کامپیوتر، ریاضیات و آمار است. به عنوان یک متخصص انفورماتیک شما می‌توانید نحوه استفاده از اطلاعات، اثرات آن بر افراد و سیستم‌های اجتماعی را مطالعه کنید. یکی از خوبی‌های این زمینه، چند رشته‌ای بودن آن است.

برخی از مشاغل مرتبط با انفورماتیک، شامل توسعه یا مدیریت پایگاه داده و معماری اطلاعات می‌شوند. همان‌طور که گفته شد، هلند در علم، نوآوری، تکنولوژی‌های جدید و فعالیت‌ها به روز از کشورهای پیش‌گام به حساب می‌آید.

در صورت علاقه‌مندی به تحصیل رشته‌های مرتبط با انفورماتیک و اطلاعات در هلند، بهتر است بدانید که این کشور به تخصص شما  نیاز غیر قابل انکاری دارد و می‌توانید در آن موقعیت‌های شغلی متنوعی را برای خود بیابید. میزان درآمد تقریبی 5000 یوروی یکی از ویژگی‌هایی هست که گزینه بیان شده را به یکی از بهترین انتخابات افراد متخصص و فعال در این رشته تبدیل می‌کند.

فناوری اطلاعات و ارتباطات در هلند

همان‌طور که چندین بار به آن اشاره کردیم، هلند اقتصادی قدرتمند دارد که آن را مدیون مدیریت صحیح و دانش محور بودنش است. با بیان این موضوع بدون شک متوجه شده‌اید که دولت همواره در پی آن بوده تا نیروهای مورد نیازش را به خوبی در موسسات خود آموزش داده و یا بهترین افراد فعال در حیطه‌های مرتبط را جذب نماید.

بالطبع برای ایجاد چنین بستری در دانشگاه‌ها و موسسات علمی خود از آخرین تکنولوژی‌های موجود استفاده نموده و امکانات متنوعی را برای جذب افرادی توانمند به آنها فراهم کرده است. با توجه به این توضیحات تحصیل فناوری اطلاعات و ارتباطات در هلند انتخابی مناسب برای دانشجویان بین‌المللی و بومی خواهد بود.

فناوری اطلاعات و ارتباطات

تحصیل در رشته‌های مراقبت‌های بهداشتی در هلند

شاید پس از قرار گرفتن رشته‌های مراقبت‌های بهداشتی در هلند در میان بهترین زمینه‌های تحصیلی، به این فکر افتاده باشید که دلیل این موضوع چیست؟ پاسخ این پرسش در سیستم بهداشتی و درمانی کشور نهفته شده و قابل مشاهده است. اگر به دنبال استفاده از امکانات آموزشی متنوع، تعلیم دیدن در بستری پیشرفته و آشنایی با بازار کار حین سپری کردن دوره هستید، تنها باید به فکر پذیرش گرفتن از دانشگاه‌های این کشور باشید.

در صورتی که بتوانید مهارت‌های مورد نظر کارفرمایان را به خوبی فرا گیرید و با کسب نمره‌های قابل توجه برنامه‌تان را به اتمام برسانید، موقعیت‌های شغلی متنوعی با میزان حقوق بالا در انتظارتان خواهند بود. در زمینه‌هایی مانند دندانپزشکی، پزشکی، مراقبت از سالمندان و مراقبت‌های روانی در هلند برای فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط فرصت‌های کاری بسیار مناسبی وجود دارد.

تحصیل پزشکی در هلند

اگر کمی پیرامون پردرآمدترین مشاغل کشورهای مختلف حست و جو کرده باشید، نام پزشکی در صدر فهرست‌هایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد به چشمتان خورده است. پذیرش گرفتن از موسسات آموزشی ارائه دهنده این دوره و سپری کردنش در آنها نیازمند پشت سر گذاشتن گام‌های مختلفی خواهد بود.

با بیان این نکات بدون شک متوجه شده‌اید که مهاجرت با این هدف مشقت‌های مختلفی را دارد؛ به همین سبب بهتر است به سراغ کشور و دانشگاه‌هایی بروید که وضعیت مناسبی را برایتان فراهم می‌کنند. تحصیل پزشکی در هلند انتخاب مناسبی برای افرادی به حساب می‌رود که قصد دارند مدرک خود را از مراکز معتبری کسب کنند و با داشتن مهارت‌های علمی و عملی پس از حضور قبلی در بازار کار به فعالیت حرفه‌ای بپردازند.

تحصیل DBA در هلند

اگر به تحصیل DBA در هلند علاقه‌مند هستید، بهتر است بدانید که شما می‌توانید از بین انواع مختلف دوره‌های آن که توسط دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی این کشور ارائه می‌شوند، برنامه‌ای متناسب با نیازها و شرایط خود را انتخاب و در آن مشغول به فعالیت شوید. دانشگاه جهانی انسان شناسی، ماستریخت و مدارس تجارت بین‌المللی متحد آمستردام را می‌توان به عنوان موسسات برتری معرفی کرد که دوره‌های مرتبط با این حیطه را پیش روی علاقه‌مندان قرار می‌دهند.

از آنجایی که زمینه مورد بحث برای بسیاری از کاربران تازگی دارد، مطلبی را برای معرفی کامل تحصیل DBA در هلند آماده کرده‌ایم که می‌توانید با مطالعه آن اطلاعاتی بروز پیرامون این رشته به دست آورید.

تحصیل معماری در هلند

یکی از مناطقی که سبک معماری خاصی دارد و به همین سبب نیز سالانه پذیرای گردشگران بسیاری است، هلند به حساب می‌رود.  با توجه به این موضوع و اهمیت به روز نگه داشتن طراحی، تحقیق در ارتباط با استایل خاص و قدیمی موجود و محافظت از اماکن و ساختمان‌های تاریخی، دانشگاه‌های فعال در این کشور اهمیت بالایی را برای زمینه بیان شده قائل هستند. بر این اساس می‌توان معماری را به عنوان یکی از بهترین رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در هلند معرفی نمود.

در صورتی که شما عزیزان نیز به دنبال آن هستید تا برای سپری کردن دوره‌های مرتبط با آن به کشور مورد بحث مهاجرت نمایید، بهتر است ابتدا با شرایط پذیرش گرفتن از دانشگاه‌های آن مانند مرکز تحقیقاتی واگنینگن، صنعتی دلفت، گرونینگن، آیندهوون، توئنته، آکادمی سلطنتی هنر لاهه و آمستردام آشنایی پیدا کنید. اگر سری به مطلب تحصیل معماری در هلند ما بزنید، اطلاعات کاملی پیرامون این رشته و موسسات برتر ارائه کننده دوره‌های آن را به دست خواهید آورد.

تحصیل MBA در هلند

آیا در رشته مدیریت فعال هستید و به دنبال مسیری می‌گردید که از طریق آن مهارت‌های خود را گسترش داده و زمینه مناسبی برای ورود به بازار کار فراهم کنید؟ در این صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی آشنایی پیدا کنید. این گرایش که در بیشتر مراکز علمی معتبر و شناخته شده جهان ارائه می‌شود، افراد مستعدی را به خود جذب کرده و به دلیل کاربری بودنش فارغ‌التحصیلان آن جایگاه بسیار مناسبی را در بازار کار جهانی به خود اختصاص داده‌اند.

اگر  قصد دارید به هدف بیان شده دست یابید، تنها کافی است دوره مورد بحث را با جدیدترین متدهای روز سپری نمایید. پیشنهاد ما به شما عزیزان برای این کار، تحصیل MBA در هلند است. به دلیل تنوع در دوره‌های موجود، موسساتی که بستر مناسبی برای این اقدام فراهم کرده‌اند و مسائلی این چنینی ما مقاله‌ای اختصاصی برای آن نگارش کرده‌ایم که مطالعه آن اطلاعات متنوعی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

مزایای کار و زندگی در هلند

کسانی که قصد مهاجرت به کشور مورد بحث را دارند، باید اطلاعات مناسبی پیرامون آن به دست آورند تا تشخیص دهند که آیا مقصد مناسبی را برای این اقدام برگزیده‌اند یا خیر. در قسمت‌های قبلی و مقالاتی مختلف بیشتر فاکتورهای مهم در این زمینه را بررسی کرده‌ایم؛ حال زمان آن می‌رسد تا به سراغ یکی از مهم‌ترین آنها که چیزی نیست جز مزایای کار و زندگی در هلند برویم.

فرصت‌های شغلی متنوع و زندگی اجتماعی، فرهنگ مردم، استانداردهای بالا در زمینه‌های مختلف و آموزش اجباری را می‌توان به عنوان برخی مواردی معرفی کرد که کمتر به تشریح  آنها پرداخته‌ایم به همین دلیل هم در ادامه قسمت‌هایی را به آنها اختصاص داده‌ایم که مطالعه‌شان خالی از لطف نیست.

مزایای کار و زندگی در هلند

 

 فرصت‌های شغلی و زندگی اجتماعی

کشور هلند هر ساله بسته به ظرفیت‌های موجود در بازار کار خود و نیازهایی که دارد، به افرادی با مهارت‌های بالا اجازه اشتغال می‌دهد. وجود سیستمی حساب شده باعث شده تا تناسبی میان نیرو و موقعیت‌های در دسترس ایجاد شود؛ به همین سبب نیز همواره فرصت‌های شغلی قابل قبولی برای افراد مجاز به اشتغال وجود دارند.

میزان درآمد معقول و مکفی برای تامین هزینه‌های زندگی و بهبود کیفیت آن در کنار ساعات کاری 36 تا 40 ساعت در هفته و قدرت خرید بالا شاخصه‌هایی هستند که می‌توان هر یک را به عنوان مزایای بزرگی به حساب آورد. بازه بیان شده باعث شده تا افراد اوقات فراغت کافی برای زندگی اجتماعی و تفریح داشته باشند؛ به این ترتیب شاغلان هم پاداش میزان فعالیتشان را دریافت می‌کنند و از طرفی دیگر زندگی با نشاطی دارند.

فرهنگ مردم هلند

از آنجایی که با ورود به مقصد بیان شده شما باید در میان مردم آن زندگی و با آنها ارتباط برقرار کنید، بهتر است از رفتار و آداب و رسومشان آگاهی داشته باشید. برای آن که هر فرد وظایف خود را به خوبی انجام دهد تا سیستم‌های مختلف با مشکل مواجه نشوند و همه امور به درستی پیش روند، دستور عمل‌های سختگیرانه و دقیقی تعیین می‌شوند؛ بر همین اساس می‌توان گفت، سخت‌گیری در عمل به تسک‌ها یکی از شاخصه‌های آنها است.

همان‌طور که مستحضرید، هر ساله توریست‌های بسیاری از سراسر جهان به این منطقه مراجعه می‌نمایند. در طی وجود چنین وضعیتی، بیشتر بومی‌ها به زبان انگلیسی تسلط داشته و افرادی خونگرم مهمان نواز هستند؛ پس نیازی نیست نگران برخورد آنها باشید.

استانداردهای بالا در هلند

شاید با مشاهده تیتر استانداردهای بالا در هلند متعجب شوید و برایتان سوال شود که این بخش شامل چه مواردی است؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم به علت اهمیت بالای رفاه شهروندان، دولت همواره بر آن بوده تا در زمینه‌های مختلف امکاناتی در خور را برای بومیان فراهم کند.

کیفیت آب و هوای بالا، خدمات درمانی و بهداشتی متنوع، سیستم آموزشی به روز و موقعیت‌های متنوع شغلی تنها بخشی از زمینه‌هایی به حساب می‌روند که استانداردهای بالایی در هلند نسبت به بسیاری از مناطق جهان دارند؛ پس می‌توانید بدون دغدغه خاصی و با تلاش و کوشش، دوران حضورتان در این کشور را سپری نمایید.

 آموزش اجباری

برای جلوگیری از آسیب‌های مختلفی که سطح سواد پایین می‌تواند به جامعه و مردم بزند، دولت دست به پیاده سازی آموزش اجباری زده است. این اقدام نیازمند تامین سرمایه هنگفتی برای هزینه‌های ایجاد بستری مناسب بوده که تقریباً تمامی آنها توسط دولت پرداخت می‌شوند.

اگر بتوانید پس از ورود به خاک هلند شهروندی آن را به دست اورید، فرزندانتان امکان تحصیل رایگان در مدارس آن را خواهند داشت. تنها در صورتی که افراد به سراغ استفاده از خدمات آموزشی بخش خصوصی بروند ملزم به پرداخت شهریه خواهند بود؛ در غیر این صورت کودکان می‌توانند بازه تعیین شده برای آموزش اجباری را بدون پرداخت مبلغی پشت سر بگذارند.

سوالات متداول

کدام یک از رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در هلند، درآمد بیشتری دارند؟

در مورد میزان درآمد و پردرآمدترین رشته تحصیلی نمی‌توان اظهار نظری قطعی کرد؛ اما می‌توان گفت، میزان درآمد بسته به میزان تخصص، سابقه کاری و توانایی‌های فردی می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

آیا امکان تحصیل رایگان در رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در هلند وجود دارد؟

خیر. برای شهروندان ایران، امکان تحصیل رایگان در این رشته‌ها در هلند وجود ندارد؛ اما این موقعیت در اختیار آنها قرار گرفته است تا با استفاده از بورسیه‌ها و برنامه‌های کمکی مختلف، برخی و یا تمامی هزینه‌های تحصیلی مورد نیاز را تامین کنند.

آیا هزینه‌های زندگی در هلند بالا است؟

بله. به طور کلی می‌توان گفت، هزینه‌های زندگی در شهرهای هلند به طور نسبی بالا است اما میزان درآمد نیز به گونه‌ای است که این هزینه‌ها را تامین کند. علاوه بر این، زندگی در یکی از برترین کشورهای جهان از نظر سطح زندگی، مشخصاً نیازمند هزینه‌های بیشتری نیز خواهد بود.

سخن آخر

ما در این مطلب سعی داشتیم تا با بررسی برخی از رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در هلند، دید مناسبی نسبت به تحصیل، بازار کار و درآمد برخی از آنها را به شما بدهیم.  اگر تخصص و دانش کافی در سایر زمینه‌ها هم داشته باشید، می‌توانید به خوبی در این کشور زندگی کرده و بدون هیچ مشکلی به اشتغال در هلند بپردازید؛ البته تمامی این موارد منوط به داشتن شرایط مورد نیاز، برای مهاجرت تحصیلی به هلند است.

آیا پس از مطالعه این مقاله به کسب اطلاعات بیشتری پیرامون مقصد مورد بحث و مسیرهای پیش رویتان برای رسیدن به اقامت آن علاقه‌مند شده‌اید؟ در این صورت بهتر است سایر مطالبی که در مورد آن نوشته شده‌اند هم سری بزنید.

 

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

مطالب مرتبط

آزمون GRE

زمانی که سخن از مهاجرت به میان میاید، عده زیادی فکر می‌کنند مسیری پر پیچ...

آزمون PTE برای مهاجرت

مهاجرت یکی از اقدامات مهم و سرنوشت ساز برای هر فرد می‌باشد. اگر شما هم...

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی

مهاجرت به کانادا یکی از اقداماتی است که باید برای انجام آن افراد به نکات...

همه چیز در مورد اقامت طلایی اسپانیا

زندگی در کشورهای اروپایی و بهره‌مندی از مزایای بی‌شمار آن، رؤیای بسیاری از مردم جهان...

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*