داستان ما

درنا” پرنده‌‌ای مهاجر و نماد صلح، آزادی و امید است.

تنها امید است که قابلیت دگرگون کردن زندگی و تغییر مسیر آن را دارد.

سازمان مهاجرتی درنا آمده است تا با امید، قصه‌های شیرین‌تری از مهاجرت برای شما بسازد و با ارائه‌ی انواع روش‌های مهاجرتی برای هر کسی که قصد مهاجرت دارد، بهترین و مطمئن‌ترین مسیر را انتخاب و آینده‌ای روشن‌تر را برای او به ارمغان آورد.

ما در طی 10 سال فعالیت در حوزه‌های مختلف مهاجرتی فهمیدیم، هر فرد متقاضی، رویایی در سر دارد که او را به آینده امیدوار می‌کند؛

سرمایه‌گذاری موفق، راه‌اندازی کسب‌وکاری نوین و سودآور، پیدا کردن شغل مورد علاقه، تجربه‌ی زندگی در یک کشور پیشرفته، ادامه تحصیل در دانشگا‌ه‌های معتبر جهانی و دیگر رویاهای تحقق نیافته، همه نیاز به توجه به یک اصل دارند.

در تمامی قصه‌های مهاجرت، مهم‌ترین کار شما باید پیدا کردن بهترین و مطئمن‌ترین روش مهاجرت مطابق معیارهایتان باشد. افراد بسیاری بوده‌اند که سال‌های زیادی را در مسیری اشتباه گذرانده و وقت و سرمایه‌ی زیادی را در این راه هدر داده‌اند.

نقطه‌ی مشترک و بخش حیاتی در تمام قصه‌های مهاجرت، انتخاب بهترین و مطمئن‌ترین روش مهاجرت است. سازمان مهاجرتی درنا درست در همین نقطه‌ی حساس در کنار شما خواهد بود و شما را راهنمایی خواهد کرد تا با چشمانی باز و خیالی آسوده راه مهاجرتتان را انتخاب کنید.

ما در سازمان مهاجرتی درنا، به عنوان سازمانی پیشرو با بیش از ده سال سابقه در ارا‌ئه‌ی انواع روش‌های مهاجرتی اعم از سرمایه‌گذاری، کاری، تحصیلی و…، با کمک مشاورین باسابقه‌، دلسوز و پیگیر خود در یافتن بهترین روش به شما کمک خواهیم کرد.

بگذارید تجربه ما راهنمای شما باشد

اولین مشاوره خود را رایگان دریافت کنید

آنچه در درنا به آن پای‌بندیم

مدیران سازمان مهاجرتی درنا، سال‌ها پیش، مسیر سخت مهاجرت را طی کرده و تمامی تنش‌ها، مشکلات و دغدغه‌های یک مهاجر در این مسیر نفس‌گیر را تا مغز استخوان خود تجربه کرده‌اند. به‌همین دلیل هدف اصلی درنا این است که به‌گونه‌ای شما را در این مسیر طاقت‌فرسا همراهی کند که در هر قدم ،تنش و استرس کمتری به شما وارد شود.

ما برای طی کردن این مسیر، چهار اصل زیر را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده‌ایم و با رعایت این اصول، در حال حاضر بیش از 80 درصد مشتریان جدید ما، توسط مشتریان سابق و فعلی ما به خانواده‌ی درنا معرفی می‌شوند:

تنوع

ما روش‌های مختلف مهاجرت اعم از سرمایه‌گذاری، کاری، تحصیلی و… را پوشش می‌دهیم و شما در این زمینه با محدودیت خاصی روبرو نخواهید بود.

انصاف

ما بابت خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم، هزینه‌ی گزافی از شما دریافت نمی‌کنیم و حتی فراتر از تعهد اولیه‌مان عمل خواهیم کرد؛

اعتبار

ما به‌عنوان نماینده‌ی شما در همه‌ی مراحل مهاجرت از وکلای حقوقی و مهاجرتی معتبر و شناخته‌شده در اقصی نقاط جهان استفاده می‌کنیم و هزینه‌ و وقت شما را در راهی ناشناخته هدر نخواهیم داد؛

صداقت

مشاوره‌‌های ما بر پایه‌ی اصل صداقت بنا شده است و شرایط شما را دقیق و موشکافانه بررسی می‌کنیم و در هیچ مرحله‌‌ای به شما امید واهی نخواهیم داد؛