🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

[flexy_breadcrumb]

همه ما می‌دانیم که یکی از راه‌های اخذ اقامت انگلستان سرمایه گذاری در آن کشور می‌باشد از این رو مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری یکی از فعال‌ترین مسیرهای ممکن برای ورود به این کشور می‌باشد. کشور انگلستان کشوری بسیار پیشرفته است که در زمره‌ی اقتصادهای برتر جهان می‌باشد، و روز به روز در حال رشد و ترقی در این زمینه است. در سال‌های اخیر انگلستان تبدیل به یکی از مقاصد محبوب در لیست کشورهای مهاجرپذیر برای مهاجرین شده است.

مهاجرت به این کشور مانند هر کشور دیگری راه‌های متفاوتی دارد، و افراد باید با توجه به شرایط فعلی خود روش مناسب را انتخاب کنند تا بتوانند با خیال آسوده و دغدغه کمتر به این کشور مهاجرت کنند.

یکی از راه‌های مهاجرت به انگلستان به خصوص در چند سال گذشته مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری است، که این روش اغلب مورد توجه سرمایه داران و افرادی است که تمکن مالی بالایی دارند. مهاجرت از هر راهی که افراد انتخاب می کنند، ویزای خاص خود را دارد، و با توجه به ویزایی که افراد دریافت می کنند می توانند به شکل موقت یا دائم باشد که در این مسیر می توانید از مشاوران ما در  درنامایگریشن کمک بگیرید.

مهاجرت با سرمایه گذاری در انگلستان

همان‌طور که گفته شد، روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کشور مورد بحث در دسترس هستند که یکی از آنها را می‌توان سرمایه گذاری به حساب آورد. آیا به دنبال آن هستید که کسب و کار خود را گسترش دهید و یا در بستری امن به افزایش سرمایه یا فعالیت در زمینه‌های مختلفی بپردازید؟

در صورتی که موارد  بیان شده به عنوان اهداف شما مطرح هستند و قصد دارید تا در کنار رسیدن به آنها در کشوری با شرایط اجتماعی، اقتصادی و رفاهی بسیار مناسب اقامت داشته باشید، مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری تقریباً بهترین گزینه در دسترس شما خواهد بود. اگر به این روش علاقه‌مند شده‌اید بهتر است با مواردی نظیر انواع ویزاهای در دسترس، روش‌های سرمایه گذاری، شرایط عمومی، مدارک و هزینه‌های مورد نیاز برای این اقدام آشنا شوید؛ به همین سبب نیز در ادامه مطلب به بررسی تمامی این موارد پرداخته‌ایم.

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

انواع ویزای سرمایه گذاری انگلستان

متقاضیان عزیز برای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری چندین راه و روش در اختیار دارند که هریک شرایط و ویژگی های خاص خود را داد. در این بخش قصد داریم تا با توضیح مختصر برای شما برخی از این انواع سرمایه گذاری را توضیح دهیم. این موارد عبارت اند از:

 • ویزای سرمایه گذاری انگلستان
 • ویزای کارآفرینی انگلستان
 • ویزای استارت آپ انگلستان
 • ویزای نوآوری انگلستان

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

این ویزا معمولاً با عنوان TIER1 شناخته می‌شود که برای افرادی با حداقل 2 میلیون پوند سرمایه‌ی اولیه گزینه مناسبی به حساب می‌رود. برای موفقیت در مسیر استفاده از این روند فرد باید بتواند ثابت کند که این سرمایه متعلق به خود او، یا همسر قانونی‌اش می‌باشد، در این حالت شخص می‌تواند اقامت سه ساله انگلستان را دریافت کند. در ابتدای بخش گفتیم که tire 1 نام اصلی این ویزا است.

اگر کمی در سایت‌های دولتی کشور مورد بحث به جست و جو بپردازید، به این مسئله پی خواهید برد که این زیر شاخه با نام اصلی investor شناخته می‌شود. در حال حاضر و بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده در صفحه Investor visa (Tier 1) اداره مهاجرت انگلستان، این کشور پذیرای درخواست‌های جدید نیست.

ویزای کارآفرینی انگلستان

ویزای کارآفرینی انگلستان

این ویزا بیشتر متعلق به افرادی است که در حال حاضر در کشور خود نیز جزو کارآفرینان هستند و از جمله شرایط آن کارآفرینی با 200 هزار پوند می‌باشد. در صورتی که بتوانید مجوز مورد بحث را به دست آورید، شانس بالایی برای گسترش کسب و کار خود خواهید داشت زیرا بسترها و زیر ساختهای اقتصادی بسیار مناسبی برای کارآفرینان داخلی و خارجی در انگلستان فراهم شده‌اند.؛ لازم به ذکر است که این روش در حال حاضر بسته شده و پیشنهاد دولت به علاقهمندان این روش، استفاده از مسیرهای استارت آپی و نوآوری هستند که در قسمت‌های بعدی به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

ویزای استارت آپ انگلستان

این ویزا برای افرادی تعریف شده که قصد و توانایی راه اندازی یک کسب و کار را دارند، البته این کسب و کار باید در دسته‌ی بیزینس‌هایی باشد که آینده روشن و توانایی رشد و سوددهی زیاد به خصوص برای کشور انگلیس را دارا باشد.

از جمله موارد اصلی مورد نیاز برای اقدام از این روش یک ایده مناسب و خلاقانه است که منجر به تولید محصول یا خدماتی منحصر به فرد و غیر تکراری شود. قبل از آن که روند اخذ ویزا را آغاز کنید، باید بتوانید تاییدیه یک نهاد ارزیابی کننده را به دست آورید. داشتن حداقل 18 سال سن، تسلط کافی به زبان انگلیسی، تمکن مالی برای تامین هزینه‌های زندگی به هنگام اقامت در انگلستان و داشتن گواهی سلامت در برابر بیماری سل فعال برخی از ویژگی‌هایی مد نظر دولت برای گزینش افراد واجد شرایط به شمار می‌روند.

شاید برای شما جالب باشد که در نهایت اشخاص بر اساس جدول امتیاز بندی سنجیده شده و افرادی که موفق به اخذ 70 امتیاز شوند می‌توانند الزامات اولیه را برای استفاده از ویزای استارت آپ انگلستان تامین کنند. در ادامه همین بخش و برای کمک به شما عزیزان در راستای آشنایی با سیستم امتیازدهی، جدولی را تهیه کرده‌ایم که می‌توانید با مطالعه آن اطلاعاتی مفید را به دست آورید.

الزامات

امتیازات موجود

کسب و کار نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر است.

25

متقاضی قبلاً کسب و کاری در انگلستان ایجاد نکرده است

25

تسلط بر زبان انگلیسی در سطح B2

10

فراهم کردن الزامات مالی

10

تعداد کل امتیازات مورد نیاز

70

ویزای نوآوری انگلستان

این نوع ویزا مخصوص افرادی است که یک ایده نو و کاملاً متفاوت در زمینه اقتصادی دارد، و قصد دارد تا راه اندازی این ایده را در کشور انگلیس انجام دهد. برای این ویزا نیاز به حداقل 50 هزار پوند سرمایه می‌باشد. شرایط در نظر گرفته شده برای مسیر نوآوری شباهت تقریباً بالایی به استارتاپ دارد؛ در ارتباط با این موضوع باید بگوییم افرادی که حداقل 18 سال سن دارند و علاوه بر مبلغ فوق قادر به تامین مخارج زندگی خود و همراهانشان هستند موقعیت استفاده از این ویزا را حواهند داشت.

متقاضی ملزم است که مبلغی در حدود 1270 پوند را در حساب بانکی خود به مدت 28 روز نگه دارد. اگر در صندوق‌های سرمایه گذاری پول دارید و یا می‌خواهید از طریق درآمد حاصل از کار غیرقانونی در انگلیس مخارجتان را تامین کنید، باید بدانید که مجاز به انجام هیچ یک از امور نخواهید بود. نکته بسیار مهمی که در ارتبا با Innovator visa مطرح می‌شود، امکان اقدام تیمی است. با انجام این کار به ازای هر شخص مبلغ 50000 پوند به میزان سرمایه مورد نیاز اضافه خواهد شد.

انواع سرمایه گذاری در انگلستان

همان طور که اشاره شد سرمایه گذاری در کشور انگلستان انواع مختلفی دارد، که افرادی که قصد مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری را دارند؛ می‌توانند با توجه به موقعیت خود یکی از این روش‌ها را برای مهاجرت انتخاب کنند. از جمله مسیرهایی که بیشترین متقاضی را در روش مورد بحث دارند را می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. گزینه‌هایی که در زیر بیان کردیم نسبت به سایر امور ممکن محبوبیت و طرفداران بیشتری دارند.

توجه کنید که متقاضیان می‌توانند بر اساس شرایط و توانایی‌های خود مسیری را انتخاب کنند اما پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران ما شرایط خود را بررسی کنید تا به این شکل بهترین و مناسب‌ترین مسیر را برگزینید.

 • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در انگلستان
 • سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی در انگلستان
 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در انگلستان
 • سرمایه گذاری 1 میلیون پوندی در انگلستان
 • سرمایه گذاری و خود حمایتی در انگلستان
 • سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی کشور انگلیس

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در انگلستان

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک یکی از روش‌های مطمئن برای مهاجرت به انگلستان است که امنیت مالی زیادی را به همراه دارد، اما تفاوت سرمایه گذاری در انگلیس با سایر کشورها این است که شما با خرید ملک به تنهایی توانایی اخذ اقامت این کشور را ندارید. برای اخذ اقامت می‌توان از راه‌های دیگری اقدام کرد، اما برای افرادی که قصد زندگی در این کشور و یا حتی مهاجرت به آن را ندارند و فقط می‌خواهند سرمایه گذاری مناسبی داشته باشند روشی کاملاً مناسب است.

اگر بتوانید از طریق مسیرهای دیگر اقامت انگلستان را به دست آورید، قادر هستید با اقدام مورد بحث در زمینه‌ای مناسب دارایی خود را انباشته کنید، از ضرر و زیان و پرداخت اجاره ماهانه رهایی یافته و در زمان نیاز با فروش مستغلات خریداری شده مبلغ اولیه صرف شده و حتی مقداری سود را نیز به دست آورید.

مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری انگلستان

سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی در انگلستان

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی یکی از راه های مناسب برای افرادی است که علاوه سرمایه گذاری، قصد اقامت در این کشور را دارند. متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی اقامت دائم خود را در انگلستان دریافت کنند. سرمایه گذاری به روش کارآفرینی به دو شکل امکان پذیر می باشد:

 • سرمایه گذاری 50 هزار پوندی
 • سرمایه گذاری 200 هزار پوندی

روش 50 هزار پوندی بیشتر مخصوص افرادی است که از دانشگاه های این کشور فارغ التحصیل می شوند، و برای کسانی که بعد از تحصیل قصد اقامت دائم در این کشور را دارند. در این روش ابتدا به فرد ویزای دو ساله اعطا می شود، و اگر فرد توانایی سوددهی در تجارت خود را داشته باشد، پس از آن به او اقامت دائم می دهند.

در روش 200 هزار پوندی فرد باید یک نقشه کسب و کاری دقیق و مورد توجه داشته باشد، و بتواند آن را به دولت انگلستان ارائه نماید. این روش دارای سیستم امتیاز بندی است و فرد باید حداقل امتیاز را کسب کند، و علاوه بر این موضوع باید سرمایه ی او به مدت 3 ماه در حساب بماند. همچنین این دسته باید توانایی ایجاد شغل برای کارکنان انگلیسی را داشته باشند.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در انگلستان

ثبت و تاسیس شرکت در این کشور یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری است، و این روش اکثرا با امتیاز بندی انجام می‌شود و افراد باید حداقل امتیاز لازم را برای کسب اجازه از سمت دولت انگلستان برای ثبت شرکت داشته باشند. انگلیس از آن دسته کشورهایی است که با ثبت شرکت می‌توان اقامت آن را دریافت کرد اما نکته‌ای که وجود دارد این است که صرفاً با ثبت شرکت متقاضیان نمی‌توانند اقامت خود را دریافت کنند.

برای دریافت اقامت ارائه مدارک مستند در رابطه با شرکتی که قصد تاسیس آن را دارند و دریافت یک سری تاییدیه لازم می‌باشد. مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت در سال‌های اخیر یکی از اصلی‌ترین مسیرهای سرمایه گذاری در این کشور تبدیل شده است.

ویزای 1 میلیون پوندی انگلیس

سرمایه گذاری 1 میلیون پوندی در انگلستان

این روش یکی از روش هایی است که منجر به اخذ اقامت دائم کشور انگلستان می شود اما نکته ای که در این روش وجود دارد روشی مشروط است، چرا که اهداف خاصی از سمت دولت این کشور در گرو سرمایه گذاری 1 میلیون پوندی می باشد. از جمله اهداف این طرح می توان به جذب سرمایه های بالا و افراد متخصص اشاره کرد، که مسئله ی بسیار مهمی برای دولت انگلستان می باشد. یکی از شروط اصلی این روش این است که 750 هزار پوند از سرمایه متقاضی در بانک و بدون حق برداشت تا 5 سال ذخیره شود، و با مابقی پول فرد اقدام به خرید ملک یا ایجاد یک کسب و کار بکند.

سرمایه گذاری و خود حمایتی در انگلستان

روش خود حمایتی در اصل به معنای اقامت بدون داشتن کار یا راه اندازی بیزینس است، این روش از جمله روش هایی است که اخیرا برخی کشورها آن را برای گروه خاصی از افراد در نظر گرفته اند. این روش بیشتر مخصوص کسانی است که تخصص و مهارت خاصی ندارند، و بیزینس خاصی نیز برای راه اندازی در ذهن آن ها نیست اما تمکن مالی بالا و سرمایه ی فعلی مناسبی دارند. این دسته افراد می توانند بعد از اخذ اقامت و مهاجرت به کشور انگلستان در صورتی که تمایل داشته باشند در قسمت های مختلف دارایی خود را سرمایه گذاری کنند.

سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی کشور انگلیس

برخی کشور ها در دنیا این امکان را به افراد می دهند تا بتوانند از طریق خرید بورس و سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی آن ها، اقامت این کشور را بدست آورند. انگلستان نیز در دسته بندی این کشور ها قرار دارد. سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی می باشد یکی از روش های سرمایه گذاری است که اخیرا متقاضیان زیادی پیدا کرده است، از جمله دلایل طرفدار پیدا کردن این روش می توان به امنیت سرمایه و سود خوب آن نیز اشاره کرد، همچنین این روش باعث کسب سود توسط دولت نیز می شود، و به همین دلیل دولت نیز از این روش حمایت زیادی دارد.

مهاجرت سرمایه گذاری انگلستان همراه با اعضای خانواده

زمانی که بحث مهاجرت به میان می‌آید، یکی از مواردی که برای افراد بسیاری اهمیت بالایی دارد به همراه بردن اعضای خانواده است. این امر نه تنها می‌تواند تحمل سختی‌های اقدام مورد بحث را راحت‌تر کند بلکه می‌تواند نگرانی‌های عدم حضور در کنار آنها را نیز برطرف کند؛ به همین سبب نیز می‌توان گفت مهاجرت سرمایه گذاری انگلستان همراه با اعضای خانواده یکی از مسائلی است که آشنایی با آن می‌تواند کمک شایانی در مسیر آگاهی از شرایط موجود برای شما به حساب بیاید.

دولت و اداره مهاجرت انگلستان برای راحتی هر چه بیشتر متقاضیان در نظر داشته است تا شرایطی را فراهم کند که از طریق آنها کسانی که موفق به اخذ ویزای مد نظر می‌شوند، برای اعضای خانواده نظیر پدر و مادر یا همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز دست به اقدام برای اخذ ویزا بزنند.

دارنده اصلی باید توانایی تامین هزینه‌های افراد وابسته خود را داشته باشد؛ به همین سبب نیز ارائه گواهی تمکن مالی یکی از الزامات انجام این کار به حساب می‌رود. در کنار تمامی شرایط موجود، دارندگان ویزای همراهی می‌توانند به صورت آزادانه در کشور مورد بحث مشغول به کار شوند که این خود مزیتی بزرگ خواهد بود.

مزایای سرمایه گذاری در انگلستان

مهاجرت سرمایه گذاری به انگلستان و شرایط عمومی آن

استفاده از هر روش مهاجرتی نیازمند فراهم کردن شرایطی خاص است. برای استفاده از روش‌های در دسترس شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید. یکی از موارد دیگری که برای موفقیت در این مسیر باید به آن توجه داشته باشید را می‌توان نداشتن سوء پیشینه و سابقه کیفری به حساب آورد.

از آنجایی که استفاده از هر یک از روش‌های این نوع مهاجرت نیازمند داشتن مبلغ مشخصی سرمایه اولیه خواهد بود باید به اداره مهاجرت این کشور اثبات کرد که توانایی تامین هزینه‌های سرمایه گذاری و پرداخت مخارج زندگی و ویزای خود و همراهانتان را دارید؛ به همین سبب نیز داشتن تمکن مالی مناسب یکی از شرایط عمومی مهاجرت از این طریق به شمار می‌رود.

در کنار موارد بیان شده، هر یک از مسیرهایی که مورد بررسی قرار دادیم برای خود دارای الزاماتی اختصاصی هستند که بهتر است برای آشنایی با آنها به مطالب اختصاصی ویزای مد نظر مراجعه نمایید.

برای مهاجرت سرمایه گذاری به انگلستان چه مدارکی مورد نیاز است؟

اگر تا به اینجای مطلب به استفاده از این روش علاقه‌مند شده‌اید، بهتر است با مدارک مورد نیاز برای اقدام از این مسیر آشنا شوید؛ به همین سبب نیز لیستی در این قسمت در نظر گرفته‌ایم که با مطالعه آن می‌توانید از مدارک مورد نیاز برای این روش آشنا شوید.

 • مدارک هویتی نظیر پاسپورت و شناسنامه
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی تمکن مالی
 • پشت سر گذاشتن آزمایش‌های پزشکی

آیا می‌توان برای تمدید ویزای سرمایه گذاری انگلستان اقدام کرد؟

پس از آشنایی با این روش مهاجرتی شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که تمدید ویزای سرمایه گذاری انگلستان چه شرایطی دارد؟ ابتدا بهتر است قبل از پاسخ دادن به این سوال بگوییم که افرادی که قصد دارند برای اولین بار از برخی زیر شاخه‌های Tier 1  استفاده کنند توانایی اقدام از این مسیر را نخواهند داشت؛ زیرا اخذ این ویزا برای متقاضیان جدید امکان‌پذیر نیست. مطرح کردن این مسئله شاید باعث نگرانی افرادی شود که قصد تمدید Tire 1  را دارند.

در اینجا باید بگوییم درست است که امکان استفاده از روش بیان شده برای متقاضیان جدید وجود ندارد اما اداره مهاجرت این کشور برای کسانی که از قبل آن را دریافت کرده‌اند تمهیدات لازم را برای تمدید در نظر گرفته است.

اگر در 12 ماه گذشته ویزای Tire 1 را اخذ کرده‌اید، مدت اعتبار آن به پایان رسیده و پس از آن ویزای دیگری اخذ نکرده‌اید نیز شرایط لازم برای تمدید ویزای سرمایه گذاری انگلستان را خواهید داشت. مدت زمان اعتبار پس از تمدید 2 سال خواهد بود؛ همچنین امکان درخواست به منظور اخذ اقامت برای اعضای خانواده نیز وجود خواهد داشت.

مزایای سرمایه گذاری در انگلستان

با توجه به تمام صحبت‌هایی که در رابطه با کشور انگلیس و موقعیت‌ها و شرایط اقتصادی و پیشرفته این کشور شد، بدیهی است که سرمایه گذاری در این کشور مزایای زیادی را به دنبال خواهد داشت. اگر بخواهیم به برخی از این موارد اشاره کنیم می‌توان نکات زیر را در نظر گرفت:

 • گرفتن اقامت راحت برای افرادی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به این کشور را دارند
 • توانایی تغییر نوع ویزای سرمایه گذاری
 • توانایی اخذ شهروندی بعد از اقامت در مدت تعیین شده در این کشور
 • آمار بسیار پایین فساد مالیاتی در این کشور
 • امنیت سرمایه در این کشور
 • سود دهی بالای سرمایه‌ی اولیه در کنار امنیت که فاکتوری بسیار مهم برای کسب درآمد به طور متداوم است
 • رشد سرمایه‌ی اولیه و عدم فرسایش و راکد بودن آن

موارد ذکر شده از جمله موارد اصلی در رابطه با بحث سرمایه بود، اما مزایای بسیار زیاد دیگری نیز برای افراد سرمایه گذار در این کشور وجود دارد که برخی از آن‌ها شامل خانواده فرد، اقامت آن‌ها، تحصیل رایگان فرزندان و مواردی از این قبیل می‌شود.

به عنوان صحبت پایانی باید گفت که مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری مزایای مناسب و قابل توجه بسیار زیادی دارد و موقعیت بسیار مناسبی برای افراد سرمایه دار و دسته‌ای که تمکن مالی دارند است. اما قبل از هر اقدامی افراد باید به درستی تحقیق کنند و با توجه به وضعیت فعلی جوامع با توجه به تغییر مداوم قوانین باید با توجه به به روز ترین اطلاعات تصمیم گیری کنند و مسیر مهاجرتی خود را تعیین کنند، تا علاوه بر ساده‌تر شدن مهاجرت، سرمایه گذاری ساده‌تری را نیز داشته باشند و از لحاظ مالی متضرر نشوند.

بهترین سرمایه گذاری در انگلیس چیست؟

بهترین سرمایه گذاری در انگلیس چیست؟

همان‌طور که مشاهده کرید برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان شما راه‌ها و مسیرهای بسیاری را پیش روی خود دارید اما چند روش مرسوم در میان مهاجران ایرانی وجود دارد. این شما و شرایط و توانایی‌هایتان است که با توجه به آنها باید بهترین گزینه را برای خودتان مشخص کنید؛ اما بر اساس تجربه در این سال‌ها بهترین سرمایه گذاری در انگلستان مسیر 50 هزار پوندی استارت‌آپی انگلیس است چرا که هزینه بسیار کمتری نسبت به دیگر گزینه‌ها دارد و از طرفی امکان دریافت زودتر اقامت برای شما وجود خواهد داشت.

نکات مهاجرت سرمایه گذاری به انگلستان

اولین نکته قابل توجهی که در ارتباط با این روش مهاجرتی مطرح می‌شود را می‌توان اموری که با داشتن Tire 1 مجاز به انجام آنها خواهید بود دانست. اگر در مسیر اخذ این ویزا موفق باشید می‌توانید بدون هیچ مشکل و محدودیتی در دوره‌های تحصیلی مختلف شرکت کرده و یا در موقعیت‌های کاری مشغول به کار شوید. مبلغ سرمایه گذاری ممکن است در مدت زمانی که می‌توانید پس از سپری کردن آن در انگلستان برای تغییر نوع اقامت و یا اخذ شهروندی اقدام کنید موثر باشد.

پس از بیان نبود محدودیت در اشتغال و تحصیل باید به این نکته نیز اشاره کنیم که افراد دارای ویزای سرمایه گذاری مجاز به استفاده از بورسیه‌ها و برنامه‌های حمایتی مالی دولتی نبوده و در برخی زمینه‌های خاص کاری نیز مجاز به فعالیت نخواهند بود. قبل از ارائه مدارک باید به این نکته توجه داشته باشید که تهیه کپی برابر اصل آنها ممکن است ضرورت داشته باشد پس بهتر است این کار را نیز انجام دهید.

مهاجرت سرمایه گذاری به انگلستان از طریق تغییر نوع ویزا

اگر یکی از انواع مختلف ویزای انگلستان را اخذ کرده‌اید و قصد دارید تا اقامت خود در این کشور را از طریق روشی دیگر ادامه دهید، بهتر است بدانید یکی از روش‌های در دسترس اقدام برای تغیر ویزای است. شاید موفق شده باشید که ویزاهای موقت انگلستان نظیر کاری، تحصیلی و یا سایر موارد در دسترس را اخذ کرده باشید. همان‌طور که مستحضر هستید برای دست یافتن به هدف بیان شده باید به هنگام اقامت، شرایط مناسبی را به منظور تغیر ویزا فعلی به گزینه نهایی و مد نظر خود فراهم کنید.

در این قسمت به بررسی شرایط، مدارک مورد نیاز، نکات و سایر موارد مرتبط با مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری پرداختیم؛ حال و در انتهای این مطلب شما قادر هستید تا از طریق آگاهی‌ای که نسبت به این مسائل پیدا کرده‌اید تصمیم قطعی برای شروع این روند اخذ و با طی کردن آن به درستی تا انتها به هدف خود دست بیابید.

آیا با خرید ملک در انگلستان می توان اقامت دریافت کرد؟

خیر شما بریا مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری باید به مسیر های دیگر فکر کنید.

شرایط اخذ اقامت انگستان با خرید سهام در بورس چگونه است؟

خرید سهام در انگلستان نیز مانند خرید ملک نمی تواند به شما اقامتی اعطا کند.

آیا سرمایه گذاری در انگلستان investor بر اساس سیستم امتیاز بندی است؟

بله، متقاضیان برای این مسیر نیاز بر این دارند تا حداقل 75 امیتاز را کسب کنند.