همه چیز در مورد دانشگاه ویتنبرگ هلند

همه چیز در مورد دانشگاه ویتنبرگ هلند

تحصیل در دانشگاه‌های هلند، یکی از گزینه‌های پیش روی افرادی است که به مهاجرت تحصیلی علاقه‌مند هستند؛ دلیل آن را نیز می‌توان سطح بالای دانشگاه‌های این کشور، سیستم آموزشی نوین و امکانات رفاهی بالا دانست.
در صورتی که شما نیز به تحصیل در دانشگاه‌های هلند علاقه‌مند هستید، برای انتخاب دانشگاه مورد نظر، بهتر است با موارد مختلفی نظیر رشته‌های قابل تحصیل، زبان تدریس در دانشگاه مورد نظر، بورسیه‌ها و برنامه‌های حمایت مالی دانشگاه هدف، زمینه‌های کاری و تحقیقاتی دانشگاه، محل تحصیل و مواردی از این قبیل آشنایی داشته باشید. دانشگاه ویتنبرگ هلند، یکی از دانشگاه‌های برتر هلند به حساب می‌آید.

در صورت علاقه‌مندی به آشنایی با این دانشگاه، تا انتهای این مطلب با درنامایگریشن همراه باشید.

 

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

 

تاریخچه دانشگاه ویتنبرگ

دانشگاه ویتنبرگ یکی از مراکز علمی مهم و معتبر هلند به حساب می‌رود که در سال 1987 راه اندازی شد. این موسسه امروزه به عنوان محیطی بین‌المللی علمی و کاربردی شناخته می‌شود که افراد بسیاری از سراسر جهان در آن به سپری کردن دوره‌های مورد علاقه خود می‌پردازند. اگر بخواهیم تاریخچه WUAS را بررسی نماییم، باید بگوییم که ابتدا کالج Wittenborg در تاریخ بیان شده شروع به کار کرد.

شاید برای شما جالب باشد که با این اتفاق، مرکز بیان شده میزبان دانشجویان بسیاری بود که به تحصیلی رشته‌هایی مانند بانکداری، بیمه و مدیریت املاک و مستغلات با زبان هلندی علاقه‌مند بودند. فعالیت کالج بیان شده با تغییرات مختلفی تا سال 2002 ادامه داشت تا در آن زمان، ماهیت کاری‌اش تغییر یافت و به دانشگاه علمی و کاربردی تبدیل شد.

پیشرفت موسسه مورد بحث که همچنان روند رو به رشد قابل توجهی را به خود گرفته بود باعث شد تا در سال 2006 به عنوان مدرسه‌ای تجاری با تمرکز بر کارآفرینی و مدیریت SME در زمینه‌ای بین‌المللی شناخته شود. تا به اینجا سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کلی با تاریخچه دانشگاه ویتنبرگ آشنا کنیم؛ آیا پس از مطالعه برخی اطلاعات پیرامون روند پیشرفتش به آن علاقه بیشتری پیدا کردید؟ در این صورت بخش بعدی را از دست ندهید.

تاریخچه دانشگاه ویتنبرگ هلند

معرفی اجمالی دانشگاه ویتنبرگ

آیا به دنبال موسسه‌ای علمی می‌گردید که امکانات آموزشی و رفاهی متنوعی را برای دانشجویان خود فراهم کرده باشد و دوره‌های مختلفی را در تمامی مقاطع ارائه دهد؟ رنکینگ جهانی مناسب برایتان اهمیت بالایی دارد؟ پس توصیه می‌کنیم با دانشگاه ویتنبرگ آشنا شوید. فرقی نمی‌کند در کدام یک از مقاطع لیسانس، فوق لیسانس یا آموزش حرفه‌ای قصد تحصیل دارید در هر صورت می‌توانید گزینه‌ای متناسب با علاقه و نیازتان را در WUAS بیابید.

تمرکز اصلی برنامه‌های ارائه شده در این موسسه بر مدیریت قرار داده شده است. شاید برایتان جالب باشد که سازمان اعتبار بخشی هلندی فلاندری و بنیاد مدیریت بازرگانی بین‌المللی هر دو بر کیفیت دوره‌های ارائه شده در Wittenborg تاکید دارند. ماموریتی که برای دانشگاه ویتنبرگ تعیین شده ارتقای تعالی در آموزش و یادگیری تجاری و مدیریت بین‌المللی در کنار به وجود آوردن بهترین محیط برای دانشجویان و کارکنان است.

با هدف بهبود اقتصاد، فضای فرهنگی و اجتماعی منطقه دانشجویان توسط مرکز با سازمان‌های محلی آشنا می‌شوند که این خود تجربه بسیار ارزشمندی برای ورود به بازار کار خواهد بود. برای آن که اطلاعات بیشتری پیرامون فضاهای آموزشی و موضوعات کلی مرتبط با University of Wittenberg در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، بخش‌های مختلفی را در ادامه این مطلب قرار داده‌ایم که مطالعه آنها برایتان مفید خواهد بود.

پردیس‌های دانشگاه ویتنبرگ

پردیس‌ها را می‌توان تقریباً لوکیشن‌های مختلف موسسه آموزشی به حساب آورد که در هر یک از آنها امکانات و دوره‌های مختلفی در دسترس دانشجویان قرار می‌گیرند. قبل از آن که مرکزی را به عنوان مقصد انتخاب نمایید، ابتدا بهتر است اطلاعات مناسبی پیرامون این موضوع به دست آورید تا با گزینه‌های پیش روی خود آشنایی بیشتری داشته باشید.

این اقدام به شما امکان آن را خواهد داد تا جزئیاتی در مورد محیط‌های آموزشی، امکانات موجود در آنها و مزایای در دسترس با تحصیل در هر یک به دست آورید. دانشگاه ویتنبرگ از سه پردیس آپلدورن، آمستردام و مونیخ تشکیل شده است. دو کمپ اول در داخل هلند و سومی در آلمان واقع شده؛ اما تحت نظر موسسه مورد بحث به فعالیت می‌پردازد. برای آن که Campusهای WAUS را بیشتر معرفی کنیم، در ادامه بخش‌هایی را به هر یک از آنها اختصاص خواهیم داد.

 

معرفی اجمالی دانشگاه ویتنبرگ

 

پردیس اصلی آپلدورن دانشگاه Wittenberg

اگر بخش مربوط به تاریخچه دانشگاه ویتنبرگ را مطالعه کرده باشید، مطلعید که در سال 1987 ابتدا کالجی در شهر هانسیاتیک راه اندازی شد که همان پایه گذار موسسه‌ای است که امروزه با عنوان WAUS شناخته می‌شود. در سال 2010 با شروع به کار مکان جدید این مرکز در جنوب ایستگاه راه آهن مرکزی، فضای آموزشی در دسترس گسترش قابل توجهی یافت. این روند متوقف نشد و دومین بخش Wittenborg هم در سپتامبر 2015 در Spoorstraat افتتاح شد.

با وجود این بخش‌ها تقریباً 1200 دانشجو از 100 کشور جهان دوره‌های علمی خود را آغاز کردند. به دلیل تعداد بالای پذیرفته شدگان بین‌المللی، آپارتمان‌های مدیریت شده و خوابگاه‌هایی برای اسکان این افراد تدارک دیده شده‌اند. دوره‌های متنوع، دسترسی آسان به سراسر نقاط شهر و امکانات آموزشی جدید و به روز در کنار اساتیدی مجرب باعث شده تا بستر مناسبی برای رشد و پیشرفت دانشجویان فراهم باشد.

پردیس آمستردام دانشگاه ویتنبرگ

آیا به سپری کردن دوره‌های مرتبط با بیزینس علاقه‌مند هستید و آمستردام را به عنوان یکی از شهرهای هدف خود برای مهاجرت در نظر دارید؟ پس بهتر است با پردیس دانشگاه ویتنبرگ که در این منطقه قرار دارد آشنا شوید. محل آموزشی مورد بحث در نزدیکی مراکز تجاری، گردشگری و میراث فرهنگی قرار دارد. تعداد دانشجویان حاضر در این محیط و دوره‌های ارائه شده در آن نسبت به آپلدورن کمتر است.

بر اساس آماری که خود دانشگاه منتشر کرده تقریباً 100 نفر در زمینه‌های مرتبط با کسب و کار و کارآفرینی به فعالیت می‌پردازند. در کنار دسترسی مناسب به تمامی نقاط امکان برقراری ارتباط با کسب و کارهای مختلف و ورود به بازار کار، استفاده از کتابخانه و محل‌های اقامتی نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

پردیس مونیخ University of Wittenberg

با انجام توافقی میان دانشگاه علوم کاربردی ویتنبرگ و کالج جدید اروپایی، دانشجویان می‌توانند بخشی از برنامه درسی خود را در مونیخ سپری نمایند. با این وجود امکان آن هست تا با پشت سر گذاشتن 75 درصد برنامه در آلمان و 25 درصد دیگر در هلند، مدرکی هلندی دریافت کنید. نکته منفی‌ای که در ارتباط با این موضوع باید بیان کنیم، بالاتر بودن هزینه تحصیل است. لازم به ذکر است که امکان شرکت در برنامه‌های کارشناسی ارشد در NEC وجود ندارد.

سطح برنامه‌های ارائه شده در این پردیس نسبت به هلند موضوع بسیار مهمی به حساب می‌رود که باید کمی پیرامون آن هم صحبت کنیم. تمامی اساتید به کار برده شده مورد تایید WAUS بوده و از سطح علمی و دانش بالایی برخوردار هستند؛ پس می‌توانید از همسان بودن کیفیت دوره‌ها اطمینان خاطر داشته باشید. شاید از اول این بخش برایتان سوال شده باشد که چرا باید تحصیل در پردیس مونیخ را به University of Wittenberg ترجیح دهید؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم همان‌طور که مستحضر هستید، آلمان یکی از قدرت‌های اقتصادی جهان به حساب می‌رود؛ در پی همین موضوع تحصیل رشته‌های مرتبط با کسب و کار در قلب اقتصادی آن با تمامی امکانات مورد نیاز می‌تواند گزینه‌ای غیر قابل چشم پوشی باشد.

برنامه‌های تحصیلی دانشگاه ویتنبرگ هلند

این دانشگاه، در مقاطع مختلفی به ارائه برنامه‌های تحصیلی مختلفی می‌پردازد. از جمله برخی از این برنامه‌های تحصیلی برای تصمیم گیری برای مهاجرت تحصیلی به هلند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برنامه‌های تحصیلی کارشناسی

 •  اقتصاد و مدیریت
 •  لجستیک و تجارت بین‌الملل
 •  مدیریت املاک و مستغلات
 •  مدیریت مالی
 • خدمات هتل و هتلداری
 •  مدیریت رویداد
 •  مدیریت گردشگری
 • مدیریت بازرگانی ورزشی
 •  مدیریت ارتباطات
 •  مدیریت اطلاعات
 •  تجزیه و تحلیل کسب و کار
 •  رسانه‌های دیجیتال و اجتماعی
 •  کارآفرینی و کسب و کار کوچک
 •  کارآفرینی و دیجیتال مارکتینگ
 •  کارآفرینی و فین تک

برنامه‌های کارشناسی ارشد

 •  کارشناسی ارشد MBM
 •  منابع انسانی
 • بازاریابی دیجیتال
 •  لجستیک و تجارت
 • کارآفرینی
 •  مهمان نوازی
 •  مناسبت‌ها
 •  گردشگری
 •  کسب و کار ورزشی
 •  MBA
 • مدیریت
 •  دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
 •  کارآفرینی
 •  تحصیلات
 •  ورزش
 •  مراقبت‌های بهداشتی

تعاملات دانشگاه

دانشگاه ویتنبرگ هلند، با تاکید بر روی ایجاد ارتباط بین دانشجویان خود با محیط تجاری و خارجی، برنامه‌های بسیاری را برای کمک به افراد در حال تحصیل در این راسته در نظر گرفته است. با تحصیل در این دانشگاه، شما عزیزان می‌توانید در برنامه‌های بازدید مختلفی شرکت کنید. علاوه بر این، وجود کار آموزی و برگزاری سخنرانی‌ها و همایش‌های مختلف با دعوت مهمانان خارج از دانشگاه می‌تواند در روند تحصیل و ورود به بازار کار دانشجویان بسیار تاثیر گذار باشد.

محیط تحقیقاتی دانشگاه ویتنبرگ هلند

اگر قصد فعالیت در محیطی تحقیقاتی را دارید، ورود به دانشگاه ویتنبرگ هلند می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. این دانشگاه با ایجاد محیطی مناسب برای انجام امور تحقیقاتی و انجام پروژه‌هایی در سطح منطقه، اروپا و حتی بین‌المللی زمینه فعالیت و شناخته شدن دانشجویان خود را در زمینه‌های مختلفی نظیر فناوری، نوآوری اجتماعی، آموزش و مراقبت‌های بهداشتی فراهم کرده است.

شرایط پذیرش گرفتن از دانشگاه ویتنبرگ

همان‌طور که مستحضر هستید، دانشگاه ویتنبرگ در میان برترین مراکز علمی هلند جای دارد؛ به همین سبب نیز برای آن که شانس خود را در روند پذیرش گرفتن از آن افزایش دهید، باید با شرایط موفقیت در این مسیر آشنایی اولیه‌ای داشته باشید. موسسات این چنینی همواره بر آن هستند تا افرادی را جذب کنند که بتوانند به پیشرفت دانشگاه و علم در عرصه‌های مربوطه کمک شایانی کنند.

برای آن که این ویژگی را به نمایش بگذارید ملزم خواهید بود سوابق تحصیلی و رزومه علمی قابل توجهی را آماده کرده باشید که از طریق ارائه اسناد مربوطه وضعیتتان در آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد. تسلط کافی بر زبان انگلیسی به منظور برقراری ارتباط با اساتید و فراگیری هر چه بهتر آموزه‌ها یکی از موارد بسیار مهم دیگر به حساب می‌رود.

این احتمال وجود دارد که برای پذیرش گرفتن در دوره‌های آموزش عالی نیاز به شرکت در مصاحبه نیز باشد. با توجه به توضیحاتی که ارائه کردیم، متوجه شده‌اید که ممکن است پیش نیازهای برنامه‌های مختلف با یکدیگر متفاوت باشند پس بهتر است صفحه اختصاصی گزینه مد نظر خود را به خوبی مطالعه نمایید.

مدارک موردنیاز برای پذیرش گرفتن از دانشگاه ویتنبرگ

برای آن که بتوانید واجد شرایط بودنتان را به هیئت ارزیاب اثبات نمایید، باید اسناد مربوطه را آماده و در ددلاین اعلام شده ارسال کنید. اسناد تحصیلی و گواهی‌های علمی اخذ شده به منظور نشان دادن سطح علمی خود اولین مواردی هستند که باید به آنها اشاره داشته باشیم.

در کنار این آیتم‌ها، هر فرد برای تعیین سطح تسلطش به زبان انگلیسی ملزم می‌شود در آزمون‌های رسمی و معتبر مانند آیلتس و تافل شرکت نماید که سرتیفیکت نهایی آنها را نیز باید ضمیمه درخواستش کند. رزومه، انگیزه نامه، توصیه نامه و کپی پاسپورت سایر اسنادی به شمار می‌روند که برای پذیرش گرفتن از دانشگاه ویتنبرگ باید به همراه فرم‌های پذیرش از طریق ایمیل ارسال نمایید.

هزینه تحصیل در دانشگاه ویتنبرگ هلند

هزینه‌های تحصیل در دانشگاه ویتنبرگ را می‌توان از چند نظر مورد بررسی قرار داد. تحصیل در این دانشگاه علاوه بر شهریه، هزینه‌هایی نظیر اقامت، تغذیه، فعالیت‌های دانشجویی و استفاده از فناوری اشاره کرد. شهریه تحصیل هر ترم این دانشگاه چیزی در حدود 21000 است؛ در نتیجه می‌توان گفت، شهریه سالانه تحصیل در دانشگاه ویتنبرگ چیزی در حدود 42000 یورو خواهد بود. به ازای هر ترم اقامت در خوابگاه‌های این دانشگاه، شما باید 2800 یورو هزینه اقامت بپردازید.

هزینه تحصیل در دانشگاه ویتنبرگ هلند

علاوه بر مواردی که در فوق به آنها اشاره داشتیم باید بگوییم استفاده از بیمه درمانی، گرفتن ویزا و تهیه لوازم مختلف مورد نیاز نیز هزینه‌هایی را برای متقاضیان خواهند داشت که تنها برای دو مورد اول می‌توان ارقامی را بیان کرد. بر اساس آنچه که در سایت University of Wittenberg بیان شده به ترتیب باید 680 و 650 یورو را برای آنها بپردازید.

بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه ویتنبرگ

WAUS برای آن که اطمینان حاصل کند تمامی دانشجویان پذیرفته شده و با استعداد می‌توانند بدون دغدغه‌های مالی و بیهوده دوره‌های آموزشی خود را به راحتی پشت سر بگذارند برنامه‌های حمایتی متنوعی را طراحی و در اختیارشان قرار داده است. آیا به دنبال استفاده از آنها هستید؟ پس ابتدا باید با انواع موجودشان آشنایی پیدا کرده و به سراغ بهترین گزینه پیش رو بروید.

اسکالرشیپ‌های موجود در این زمینه شامل برنامه‌های هلند، Orange Tulip و MBA می‌شوند. بر اساس آخرین اعلامیه دانشگاه ویتنبرگ هلند، متقاضیان باید تمامی درخواست‌هایشان را در مرحله پذیرش گرفتن و قبل از ثبت نام ارائه کنند. در ادامه و برای کمک به شما عزیزان، بخش‌هایی را به هر یک از موارد بیان شده اختصاص داده‌ایم که با مطالعه آنها می‌توانید اطلاعاتی به روز را پیرامون گزینه مد نظرتان به دست آورید.

اسکالرشیپ Holland دانشگاه Wittenberg

اسکالرشیپ هلند دانشگاه ویتنبرگ به افراد با استعدادی که برای سپری کردن دوره‌های مدیریت بازرگانی در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد  پذیرفته می‌شوند این امکان را به وجود آورده تا از کمک هزینه تحصیلی برای کاهش مخارج در سال اول یا تمام طول دوره بهره ببرند. با توجه به توضیحاتی که تا اینجا بیان کردیم، بدون شک  متوجه شده‌اید که بخشی از مبالغ مورد نیاز برای سپری کردن دوره خود را می‌توانید با استفاده از این طرح پوشش دهید.

رقم در نظر گرفته شده برای افراد منتخب 5000 یورو در تعیین شده است. اگر شهروند هلند یا کشورهای اتحادیه اروپا نیستید، حداقل تافل 90 یا آیلتس 6.5 دارید و معدلتان به 7.5 می‌رسد شرایط تعیین شده برای استفاده از Holland Scholarship را دارید. در کنار تمامی مواردی که به عنوان الزامات پذیرش گرفتن بیان کردیم هر فرد باید پیش نیازهای اولیه و کلی موجود برای برنامه تحصیلی مد نظرش را نیز داشته باشد.

اسکالرشیپ Orange Tulip دانشگاه ویتنبرگ

برنامه حمایتی Orange Tulip برای کمک به دانشجویان کشورهای خاصی طراحی شده است. اگر هنگام درخواست تابعیت چینی، اندونزیایی، روسی، مکزیکی، برزیلی، کرده‌ای یا ویتنامی داشته باشید مجاز به استفاده از این اسکالرشیپ دانشگاه ویتنبورگ هستید.  بر اساس توضیحاتی که بیان کردیم، بدون شک متوجه شده‌اید که امیدی نیست تا ایرانیان از این بورسیه بهره ببرند؛ پس از پرداختن به جزئیات آن خود داری می‌کنیم.

بورسیه MBA

 آیا قصد دارید در رشته MBA فعالیت خود را در دانشگاه ویتنبرگ آغاز نمایید؟ در این صورت بهتر است بدانید که فرصتی بسیار مناسب برای تامین بخشی از هزینه‌های تحصیلتان در اختیارتان قرار می‌گیرد و آن هم چیزی نیست جز بورسیه MBA. ملیت افراد را می‌توان به عنوان اولین شرطی معرفی کرد که در این روند به آن توجه می‌شود.

برای اقدام تنها کافی است تبعه یکی از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا باشید. بنیاد Stichting Debbie تامین کننده بودجه مورد نیاز برای اسکالرشیپ مورد بحث بوده و شرایطی تقریباً مشابه Holland Scholarship برای گزینش متقاضیان در نظر گرفته که در ادامه می‌توانید آنها را در قالب فهرستی مشاهده کنید.

 • ملیتی غیر اتحادیه اروپا
 • داشتن آیلتس 6.5، تافل 90
 • معدل مورد نیاز 7.5
 • داشتن لیسانس در یک رشته مرتبط با تجارت
 • حداقل 3 سال سابقه کار
 • نامه درخواست شخصی MBA

خوابگاه‌های دانشگاه ویتنبرگ

یکی از چالش‌های اصلی‌ای که دانشجویان غیر بومی با آن مواجه هستند، فراهم کردن محیطی مناسب برای اقامت است. همان‌طور که مستحضر هستید، پردیس‌های WAUS در شهرهای مختلفی از هلند و حتی آلمان قرار دارند. در این زمینه باید بگوییم خوابگاه‌هایی با ظرفیت‌های محدود برای حمایت از پذیرفته شدگان تعبیه شده‌اند.

در کنار محل‌های تعیین شده توسط خود دانشگاه، مراکز دیگری در سطح شهر اتاق‌ها و آپارتمان‌هایی را برای دانشجویان فراهم کرده‌اند که با خیالی راحت می‌توانید آنها را به عنوان محیطی مناسب برای زندگی خود انتخاب کنید؛ زیرا University of Wittenberg بر نحوه فعالیتشان نظارت مستقیمی دارد.

وجود لوازم اولیه برای زندگی، انواع مختلف اتاق با ظرفیت‌های متغیر و دسترسی بسیار مناسب به محل تحصیل را می‌توان به عنوان برخی از ویژگی‌های برجسته خوابگاه‌های دانشگاه ویتنبرگ معرفی کرد. آیای به دنبال اطلاعات تکمیلی پیرامون این موضوع هستید؟ در این صورت تنها کافی است سری به صفحه Student Housing در سایت این مرکز آموزشی بزنید.

سوالات متداول

آیا می‌توان به هنگام تحصیل در دانشگاه ویتنبرگ هلند از بورسیه‌های تحصیلی بهره‌مند شد؟

بله. این دانشگاه برای جذب دانشجویان مستعد و فراهم کردن محیطی مناسب برای تحصیل دانشجویان، با ارائه بورسیه‌های تحصیلی مختلف و کمک‌های مالی، بر روی این افراد سرمایه گذاری می‌کند.

آیا هزینه تحصیل در دانشگاه ویتنبرگ زیاد است؟

شاید با مشاهده هزینه‌های تحصیل در دانشگاه ویتنبرگ به این فکر افتاده باشید که تحصیل در این دانشگاه، از نظر اقتصادی اصلاً مقرون و به صرفه نیست. بهتر است بگوییم، بسته به رتبه این دانشگاه، کیفیت زندگی در هلند و میزان درآمد در این کشور، هزینه‌های بیان شده تقریباً منصفانه هستند.

بورسیه OTS چیست؟

این بورسیه، یکی از بورسیه‌ها و برنامه‌های کمکی مالی است که به مبلغ 7500 یورو، به افراد واجد شرایط اعطا می‌شود. دانشجویان تمامی مقاطع MBA و MBM می‌توانند برای دریافت این بورسیه، درخواست‌های خود را ارائه دهند.

برای دریافت این بورسیه، باید شرایطی نظیر داشتن مدرک زبان تافل 90 یا آیلتس 6.5، برای رشته‌های MBA داشتن 3 سال سابقه کاری و ارائه مدارکی مبنی بر آغاز مراحل رشته مورد نظر در دانشگاه ویتنبرگ جزو الزامات اخذ این بورسیه هستند. علاوه بر این موارد، ارائه انگیزه نامه‌ای جدا از انگیزه نامه تحصیلی یکی از ضروریات اخذ این بورسیه است.

زبان تحصیل در این دانشگاه چیست؟

زبان انگلیسی، تنها زبانی است که برای تدریس رشته‌های مختلف در این دانشگاه از آن استفاده می‌شود. این خود باعث سهولت کار دانشجویان بین‌المللی می‌شود.

سخن آخر

در انتهای این مطلب لازم به ذکر است که این دانشگاه، یکی از برترین دانشگاه‌های هلند در زمینه تجارت، مدیریت و اقتصاد به حساب می‌آید. تحصیل در این دانشگاه، با بهره‌مندی از تسهیلات مختلف و متنوع مالی، علمی و تحقیقاتی می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب برای علاقه‌مندان به تحصیل در هلند، در زمینه‌های فعالیت این دانشگاه باشد.

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

مطالب مرتبط

آزمون GRE

زمانی که سخن از مهاجرت به میان میاید، عده زیادی فکر می‌کنند مسیری پر پیچ...

آزمون PTE برای مهاجرت

مهاجرت یکی از اقدامات مهم و سرنوشت ساز برای هر فرد می‌باشد. اگر شما هم...

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی

مهاجرت به کانادا یکی از اقداماتی است که باید برای انجام آن افراد به نکات...

همه چیز در مورد اقامت طلایی اسپانیا

زندگی در کشورهای اروپایی و بهره‌مندی از مزایای بی‌شمار آن، رؤیای بسیاری از مردم جهان...

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*