مدارک مورد نیاز به هنگام مراجعه حضوری به سفارت هلند در ایران

سفارت هلند در تهران

سفارت هلند در تهران سازمانی به حساب می‌رود که زیر نظر دولت این کشور و به عنوان نماینده آن در ایران به انجام امور مختلفی می‌پردازد. معمولاً ارائه ویزاها، نظارت بر امور دیپلماتیک و حل کردن مشکلات و چالش‌های مختلف سیاسی را می‌توان به عنوان وظایف مجموعه بیان شده معرفی کرد. با توجه به توضیحاتی که ارائه دادیم، بالطبع فعالیت‌های مربوط به ویزا برای بیشتر هم‌وطنان ما از اهمیت بالاتری برخوردار هستند.

شما می توانید مقاله سفارت ها در ایران را مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی را از سفارت های فعال در ایران کسب کنید.

در ادامه این مطلب ما در مجموعه درنامایگریشن به برسی تاریخچه سفارت هلند در تهران، آدرس و تایم کاری آن، وقت مراجعه حضوری و نحوه اخذ کردنش و مواردی از این قبیل خواهیم پرداخت. اگر شما عزیزان به دنبال آشنایی با روند گرفتن ویزای هلند هستید، بهتر است اطلاعاتی را پیرامون موضوعاتی که بیان کردیم و برخی زمینه‌های دیگر به دست آورید تا با آگاهی کامل شانس موفقیت خود را در اقدام مد نظرتان افزایش دهید.

 

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

 

تاریخچه سفارت هلند در تهران

تاریخچه سفارت هلند در تهران  را تقریباً می‌توان با سابقه روابط این دو کشور یکسان دانست پس بهتر است همین موضوع را نیز مورد بررسی قرار دهیم. در زمان شاه عباس و در سال 1626 ارتباط میان طرفین مورد بحث با سفر اولین سفیر ایران به هلند آغاز شد و تا کنون دستخوش تغییرات مختلفی بوده؛ به گونه‌ای که می‌توان گفت پس از انقلاب اسلامی تحولات عظیمی در آنها به وجود آمدند.

در دهه‌های 1960 و 1970 خانواده‌های سلطنتی دو طرف دیدارهای متعددی را داشتند که همین امر باعث تحکیم  پیوند میان کشورها شد. پس از تغییر حکومت و آغاز برنامه‌های هسته‌ای، کشور ما توسط Netherland مورد تحریم‌هایی قرار گرفت که زمینه ساز تیره شدن وضعیت شد. اگر بخواهیم توضیحات بیشتری پیرامون این مسئله  ارائه دهیم، باید بگوییم که پس از رویداد بیان شده روابط رسمی به تعلیق درآمدند و دلیل آن هم چیزی نبود حز اعدام یکی از شهروندان هلندی در ایران (2011).

 

تاریخچه سفارت هلند در تهران

 

شاید برای شما جالب باشد که دو دیپلمات ایرانی در سال 2018 از سفارت ایران در هلند اخراج شدند که در پی آن سفیر هلند در ایران احضار شد. با توجه به توضیحات ارائه شده در این قسمت بدون شک دریافتید که تنش‌های بسیاری میان طرفین وجود داشته اما در عین حال روابط اقتصادی مستحکمی نیز برقرار بود.

آدرس سفارت هلند در تهران

آدرس سفارت هلند در تهران، شماره تلفن، ساعات کاری و مواردی از این قبیل اطلاعاتی بسیار ارزشمند برای افرادی به حساب می‌روند که قصد استفاده از خدمات این مجموعه را دارند. اگر باید حضوراً به این محل مراجعه نمایید می‌توانید به فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، خیابان ارغوان غربی، پلاک 60 بروید.

لازم به ذکر است که تنها با داشتن وقت ملاقات قبلی در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه آن هم در ساعات 10 تا 12 Dutch Embassy پذیرای افراد خواهد بود. آیا به دنبال روشی هستید که بدون گرفتن وقت سفارت هلند پاسخ پرسش‌های خود را به دست آورید؟ در این صورت تنها کافی است با شماره  +98 2123 660 000 تماس حاصل فرمایید.

 

وقت سفارت هلند در ایران

وقت سفارت هلند در ایران برای آن دسته از افرادی که قصد گرفتن ویزای آن را دارند و می‌خواهند برای انجام امور مختلف به این کشور وارد شوند بسیار مهم است. معمولاً متقاضیان باید 3 ماه قبل از تاریخ  مد نظرشان برای سفر، به سفارت هلند در تهران به منظور تحویل برخی اسناد و مدارک مراجعه نمایند.

هر شخصی که درخواست ویزایی را داده باشد، پس از تایید آن 3 ماه زمان خواهد داشت تا از طریق سایت Embassy تایم مراجعه حضوری گرفته و به مجموعه مورد بحث برای پشت سر گذاشتن گام‌های نهایی برود. در این میان بدون شک اسامی مختلفی مانند وقت فوری سفارت هلند در تهران یا VFS نیز به گوش شما خورده است. اگر به دنبال آشنایی بیشتر با موضوعات بیان شده هستید، بخش‌های بعدی را از دست ندهید.

VFS سفارت هلند در تهران

VFS شرکتی بین‌المللی است که در کشورهای مختلف جهان دارای نمایندگی بوده و به خدمات دهی می‌پردازد. بسیاری از دولت‌های جهان برای انجام امور ثبتی مدارک و اسناد خود، با این موسسه قرار دادهایی را بسته‌اند که یکی از آنها هلند به حساب می‌رود.

آیا قصد دارید تا اطلاعات بیومتریک خود را ثبت کنید؟ در این صورت باید از سایت وی اف اس وقت مراجعه گرفته و در زمان تعیین شده با داشتن اسنادی مشخص در محل کارگزاری حضور پیدا کنید.  زمانی که ویزای شما تایید شود، برای پشت سر گذاشتن گام‌های نهایی اقدامات بیان شده ضروری خواهند بود.

پس از آن که از طریق وب سایت تقاضای خود را به ثبت رساندید، ایمیلی برایتان به عنوان تاییدیه ارسال می‌شود. آیا برای مراجعه در بازه تعیین شده با مشکل مواجه هستید؟ در این صورت امکان تغییر آن برای 2 بار در اختیارتان قرار دارد.

 

مدارک مورد نیاز به هنگام مراجعه حضوری به سفارت هلند در ایران

 

مدارک مورد نیاز به هنگام مراجعه حضوری به سفارت هلند در ایران

زمانی که حضوراً به سفارت هلند در ایران مراجعه می‌نمایید، باید برخی مدارک را به همراه داشته باشید تا امور مد نظرتان را بدون هیچ مشکلی به انجام برسانید. اولین و اصلی‌ترین سندی که نباید آن را فراموش کنید، برگه تعیین وقت است. بدون شک شما عزیزان مستحضر هستید بسته به ویزایی که قصد گرفتن آن را دارید، برخی گام‌های پیش رویتان متفاوت خواهند بود؛ پس مسلماً ملزم هستید تا فرم درخواست ویزایتان را نیز به همراه داشته باشید.

اصل و کپی گذر نامه، رزرو بلیط رفت و برگشت و هتل (در صورت داشتن)، دعوت‌نامه، گواهی تمکن مالی و مواردی از این قبیل را می‌توان به عنوان سایر مدارکی به حساب آورد که به هنگام مراجعه به سفارت هلند در تهران باید همراه داشته باشید.

کدام واکسن‌ها مورد تایید سفارت هلند در تهران هستند؟

به دلیل همه گیری ویروس کرونا و گسترش واکسیناسیون جهانی، افرادی که قصد مهاجرت به کشوری جدید را دارند باید بسته به استانداردهای مقصد توسط یکی از واکسن‌های مورد تایید ایمن سازی شده باشند. فایزر، آسترازنکا، سینوفارم، مدرنا و جانسون از نظر دولت هلند به عنوان گزینه‌های قابل قبول معرفی شده‌اند.

وقت فوری سفارت هلند در تهران

زمانی که متقاضیان برای گرفتن ویزاهایی خاص مانند کاری و تجاری محدودیت زمانی دارند، می‌توانند برای گرفتن وقت فوری سفارت هلند در تهران وارد عمل شوند.  برای این اقدام شما ملزم خواهید بود تمامی اسناد مربوط به فعالیت مد نظرتان را به مجموعه ارائه کنید. در صورتی که فورس بودن روند اثبات شود، نهایتاً ظرف 1 تا 2 هفته تایم مراجعه شما تعیین می‌شود.

هزینه‌های وقت سفارت هلند در تهران

هزینه‌های وقت سفارت هلند در تهران موضوعی تقریباً پیچیده است. بسته به ویزایی که قصد اخذ آن را دارید، شما ملزم هستید مبالغ متفاوتی را بپردازید؛ به همین دلیل هم ارقامی متنوع برای تمامی گزینه‌های موجود تعیین شده‌اند. در کنار این موضوع باید اشاره داشته باشیم که به منظور ثبت اطلاعات بیومتریک، متقاضیان باید به مرکز VFS در تهران مراجعه نمایید.

 

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

مطالب مرتبط

آزمون GRE

زمانی که سخن از مهاجرت به میان میاید، عده زیادی فکر می‌کنند مسیری پر پیچ...

آزمون PTE برای مهاجرت

مهاجرت یکی از اقدامات مهم و سرنوشت ساز برای هر فرد می‌باشد. اگر شما هم...

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی

مهاجرت به کانادا یکی از اقداماتی است که باید برای انجام آن افراد به نکات...

همه چیز در مورد اقامت طلایی اسپانیا

زندگی در کشورهای اروپایی و بهره‌مندی از مزایای بی‌شمار آن، رؤیای بسیاری از مردم جهان...

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*