دانشگاه وریج آمستردام

دانشگاه وریج آمستردام Amsterdam University of Vrije

آمستردام یکی از مناطقی به حساب می‌رود که در آن علاوه بر امکانات متنوع، موقعیت‌های شغلی بسیاری هم وجود دارند. اگر قصد دارید تا با تحصیل در هلند، اقامت خود را از طریق مسیرهای کاری تمدید نمایید و در این کشور اقامت داشته باشید باید نگاهی جدی به موسسات آموزشی این منطقه داشته باشید. به دلیل ظرفیت‌های موجود مراکز علمی متعددی در آن راه اندازی شده‌اند که یکی از آنها Amsterdam University of Vrije یا دانشگاه وریج آمستردام نامیده می‌شود.

این مجموعه که زیر نظر دولت به فعالیت می‌پردازد، بستری بسیار مناسب و ایده آل را برای ورود دانشجویان بین‌المللی و آموزش دیدن آنها فراهم کرده است. همان‌طور که در مطالب مختلف بیان کرده‌ایم، شما باید قبل از انتخاب مقصد نهایی خود با آن از جنبه‌های مختلفی آشنا شوید تا بهترین مورد را برگزینید؛ به همین سبب هم در این مقاله قصد داریم تا به معرفی تقریباً کامل VU بپردازیم.

پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات مفید مقاله برترین دانشگاه‌های هلند را مطالعه کنید تا دید بهتری از دانشگاه‌های هلند کسب کنید.

 

معرفی دانشگاه وریج آمستردام

در قسمت قبل بیان کردیم که یکی از موسسات آموزشی‌ای که زیر نظر دولت به فعالیت می‌پردازد و پیش زمینه‌های مورد نیاز ارائه دوره‌هایی متنوع و با کیفیت را گرد آوری کرده، دانشگاه وریج آمستردام نام دارد. این مرکز تمرکز خود را از زمان آغاز به کارش بر آموزش، تحقیق و انتقال دانش علمی و ارزش محور قرار داده است. آیا قصد دارید در زمینه تخصصی خود پژوهش‌های مختلفی پیرامون چالش‌های روز دنیا به انجام برسانید؟

 

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

 

در این صورت امکانات ضروری برای این اقدام را خواهید داشت. این مجموعه با تخصص، نگرش باز، روحیه کارآفرینی و رویکرد چند رشته‌ای خود، بر روی توسعه راه حل‌های پایداری کار می‌کند که بر جامعه تأثیر گذاشته و به حل مشکلات و چالش‌های اساسی جامعه وقت می‌گذارد.

جهان متصل، حکومت برای جامعه، علوم انسانی و علوم زیستی، و علم برای پایداری را می‌توان به عنوان زمینه‌هایی معرفی کرد که دانشگاه وریج آمستردام تمرکز بالایی بر آنها دارد. شاید برای شما عزیزان جالب باشد که در آخرین اعلام مجموعه 18312 دانشجوی کارشناسی و 11484 دانشجوی کارشناسی ارشد در تقریباً 145 برنامه در حال تحصیل هستند.

 

تاریخچه Amsterdam University of Vrije

 

تاریخچه Amsterdam University of Vrije

شاید از نظر برخی افراد آشنایی با تاریخچه دانشگاه وریج آمستردام کاری بیهوده باشد؛ اما باید بگوییم که حقیقت بر عکس آن است. اشخاصی که قصد ورود و فعالیت در آن را دارند، پس از مطالعه پیرامونش می‌توانند با آگاهی کاملی نسبت  به مسیری که پشت سر گذاشته و در پیش دارد تصمیم نهایی خود را برای ارسال درخواست پذیرش بگیرند. مجموعه مورد بحث که در سال 1880 راه اندازی شده به عنوان یکی از ابتکارات آن دوره شناخته می‌شود.

ماهیت اصلی VU موسسه آموزشی مسیحی پروتستان بود که در طی سال‌ها تغییراتی را داشته است. هدف اصلی بر آن بود تا مرکزی علمی و مستقل برای ارائه دوره‌های مختلف و متنوع تاسیس شود. در ابتدا بودجه مورد نیاز برای فعالیت Amsterdam University of Vrije توسط حامیان و  کمک‌های مالی‌شان تامین می‌شد. دانشگاه وریج ابتدا در مرکز شهر و Keizersgracht 162 قرار داشت و شامل سه دانشکده الهیات، حقوق و علوم انسانی بود.

پس از گذشت کمی زمان و با شروع قرن بیستم، رشد مجموعه آغاز و در سال 1907 دانشکده پزشکی در آن راه اندازی شد. برای تامین امکانات مورد نیاز بخش جدید، یک کلینیک و آزمایشگاه فیزیولوژی در Valeriusplein ساخته و به بهره برداری رسید. با گسترش فعالیت مرکز مورد بحث، دانشکده علوم هم به مجموعه در سال 1930 اضافه شد.

 

پردیس دانشگاه وریج آمستردام

 

پردیس دانشگاه وریج آمستردام

به محلی که امکانات و کلاس‌های مرکز آموزشی در آن متمرکز هستند، پردیس گفته می‌شود. افرادی که قصد دارند در محیطی علمی و مناسب به تحصیل بپردازند، بهتر است با این فضا قبل از اقدام آشنا شوند تا با آگاهی مناسبی تصمیم نهایی خود را بگیرند. VU تنها یک کمپ مرکزی دارد که در منطقه Zuidas Knowledge واقع شده است. امکانات آموزشی، آزمایشگاهی و تحقیقاتی پیشرفته، جوامع تجاری و سازمان‌های جامعه مدنی همه و همه در این محل گرد هم آمده‌اند.

آیا به دنبال همکاری نزدیک با افرادی متخصص و دانشجویانی کوشا هستید؟ پس باید بگوییم بستری مناسب برای شما در central campus به وجود آمده است. موقعیت عالی این محیط باعث شده تا رفت و آمد به آن بسیار آسان باشد.

دانشکده‌های Amsterdam University of Vrije

همان‌طور که مستحضر هستید، دانشکده‌ها بخش‌هایی هستند که امکانات مورد نیاز برای سپری کردن دوره‌های آموزشی مربوط به یک زمینه اصلی و زیر مجموعه‌هایش فراهم شده‌اند؛ پس با اطلاع دقیق از آنها می‌توانید پیرامون دوره‌ها و برنامه‌های در دسترس آگاهی نسبتاً کاملی به دست آورید. ما در مجموعه درنامایگریشن معمولاً برای آن که دچار سردرگمی نشوید و بتوانید به راحتی با کلیات هر یک از این بخش‌ها آشنا شوید هر یک را در قسمت‌هایی جداگانه بررسی می‌کنیم.

مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام (ACTA) و دانشکده‌های علوم، علوم رفتاری و حرکتی، علوم انسانی (HUM)، علوم پزشکی VUmc (MED)، حقوق، علوم اجتماعی، دین و الهیات و بازرگانی و اقتصاد قسمت‌هایی هستند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت؛ پس با ما همراه باشید.

مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام (ACTA)  دانشگاه وریج

مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام که به اختصار ACTA نامیده می‌شود، با دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آمستردام همکاری نزدیکی دارد. بر همین اساس می‌توان گفت، دوره‌ها و امکانات متنوعی در دسترس شما خواهد بود. شاید برایتان جالب باشد که با ورود دانشگاه علوم کاربردی اینهلند روزانه 300 بیمار در این محیط درمان می‌شوند و بیش از 900 دانشجو و 500 کارمند در کنار هم فعالیت‌های مورد نیاز برای رسیدگی به آنها را انجام می‌دهند؛ بر همین اساس می‌توان گفت، با شروع دوره خود در این بخش تجربیات عملی مناسبی را به دست خواهند آورد.

تمامی پذیرفته شدگان در یکی از 3 برنامه ارائه شده به تحصیل خواهند پرداخت. عفونت‌ها و التهاب‌های دهان و پزشکی احیا کننده دهان با توجه به موضوعات مختلف را می‌توان به عنوان زمینه‌های تحقیقاتی این موضوع به حساب آورد. نکته‌ای که در انتهای معرفی این مجموعه باید به آن اشاره داشته باشیم، شانس بالای فارغ‌التحصیلان آن برای ورود به بازار کار است.

دانشکده علوم دانشگاه Vrije

از آنجایی که برای حل چالش‌هایی در زمینه‌های پایداری، تغییرات آب و هوا، تنوع زیستی، جامعه دیجیتال و متصل، علم داده، دارو و واکسن، فناوری پزشکی، غذا و آب، محیط زندگی و سلامت نیاز به رویکردی ارزش محور، تجربی، محاسباتی و میان رشته‌ای است، دانشگاه ویرجه دست به راه اندازی مجموعه‌ای علمی زده که با نام دانشکده علوم شناخته می‌شود. ویژگی‌های بیان شده به طور کامل در DNA بخش مورد بحث از VU تنیده شده‌اند.

با نگرش کارآفرینانه، محققان فعال سعی بر آن دارند تا با استفاده از ارزش‌گذاری و آموزش نسل‌های جدید سهم ارزشمندی از آینده‌ای پایدار و سالم داشته باشند. دوره‌های بسیار متنوعی برای پوشش دادن نیازها و انتظارات دانشجویان در این بخش طراحی و ارائه شده‌اند که نمی‌توان تمامی آنها را نام برد؛ به همین سبب هم بهترین گزینه پیش روی شما چیزی نیست جز مراجعه به صفحات اختصاصی هر یک از مقاله در دسترس. آیا به تحقیق و پژوهش در حیطه‌های مختلف علاقه‌مند هستید؟

در این صورت وجود 12 دپارتمان مرتبط و معتبر بستر مورد نیاز را برایتان به وجود آورده است. اگر بخواهیم برخی از این موارد را معرفی نماییم باید به انستیتو آتنا، شیمی و علوم دارویی، علوم کامپیوتر، علوم زمین، علوم بوم شناختی، محیط زیست و سلامت، علوم بهداشتی، موسسه مطالعات محیطی (IVM)، ریاضیات، زیست شناسی سلول‌های مولکولی، علوم اعصاب (CNCR) و فیزیک و نجوم اشاره داشته باشیم.

دانشکده علوم رفتاری و حرکتی Amsterdam University of Vrije

یکی از منحصر به فردترین بخش‌های دانشگاه وریج آمستردام دانشکده علوم رفتاری و حرکتی به حساب می‌رود. افرادی که قصد دارند در محیطی تحصیل کنند که رشته‌های روان‌شناسی، آموزش و علوم حرکتی را با یکدیگر ترکیب می‌کنند باید نگاه ویژه‌ای به آن داشته باشند. افراد فعال در این مجموعه برای آن که تاثیر بالایی بر سلامت جسمی و روانی و بهبود عملکرد بیماران داشته باشند، تمرکزشان را بر رسیدن به درک بهتری از بروز رفتار و حرکت و نحوه تأثیرگذاری بر آنها گذاشته است.

آیا قصد دارید تا بیشتر با زمینه‌های تخصصی دانشکده علوم رفتاری و حرکتی آشنا شوید؟ در این صورت باید بگوییم که آن تمرکز خود را بر ژنتیک، مهارت‌های حرکتی، تلاش، ادراک، شناخت، احساسات، یادگیری و تعامل اجتماعی قرار داده است. تنوع بالای برنامه‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و تبادل دانشجو باعث شده که هر ساله عده زیادی برای پذیرش گرفتن از آن وارد عمل شوند. آیا شما عزیزان هم در این دسته قرار می‌گیرید؟

پس بهتر است به صفحات اختصاصی گزینه‌های مد نظرتان مراجعه کرده و با شرایط و مدارک مورد نیاز آشنا شوید تا پیش نیازهای ضروری را قبل از هر گونه اقدامی فراهم نمایید.

دانشکده علوم انسانی (HUM) دانشگاه وریج

علوم  انسانی در واقع آن چیزی است که ما به آن فکر و عمل می‌کنیم. حیطه بیان شده محدوده خاصی نداشته و مشمول گذشته، حال و آینده خواهد شد. استفاده از تفکر انتقادی به حل چالش‌های روز کمک کرده و باعث می‌شود تا جامعه امروز به خوبی درک شده و راه حل‌هایی برای چالش‌های مختلف ایجاد شوند.

نگرشی که برای اقدام مورد بحث استفاده می‌شود جنبه‌ای اجتماعی و کارآفرینانه دارد؛ به همین سبب دانشجویان کوشا شانس آن را خواهند داشت تا به راحتی وارد بازار کار شده و فرصت‌های شغلی متنوعی را برای خود تصاحب نمایند. حیطه‌های کلی موجود در این مجموعه را می‌توان محدود به مطالعات انتقادی در هنر و فرهنگ، علوم انسانی محیط زیست، تاریخ جهانی، زبان شناسی (فناوری زبان انسانی و زبان شناسی قانونی) و فلسفه دانست.

دانشگاه وریج برای آن که بستری مناسب را برای تحقیق و پژوهش دانشجویان و اساتید خود فراهم کند، دپارتمان‌های زبان، ادبیات و ارتباطات، هنر و فرهنگ، تاریخ و باستان و فلسفه را راه اندازی کرده است.

دانشکده علوم پزشکی VUmc (MED) دانشگاه Vrije

اگر به علوم پزشکی علاقه دارید و می‌خواهید با انتخاب مجموعه‌ای ایده آل به موفقیت‌های چشمگیر دست یابید، بهتر است ابتدا رتبه بندی‌های موضوعی جهانی را بررسی نمایید. زمانی که این اقدام را انجام دهید بدون شک از کیفیت بالای تحقیقات و آموزش درMED  مطلع می‌شوید. شاید برایتان جالب باشد که این بخش از VU در رتبه بندی موسسه شانگهای توانسته در رتبه 100 تا 150 قرار بگیرد. بر اساس آمار به دست آمده از نظرسنجی دانشجویان ملی هلند Faculty of Medicine به عنوان اولین دانشکده فعال در کشور شناخته شده است.

آموزش با کیفیت بالا و موسسات تحقیقاتی قوی، زندگی در شهر چندفرهنگی و پر جنب و جوش، پردیسی دلپذیر و واقع در مرکز شهر و بهره برداری از طیف گسترده امکانات را می‌توان به عنوان برخی از مزایای تحصیل در دانشکده علوم  پزشکی به حساب آورد.

دانشکده حقوق Amsterdam University of Vrije

دانشکده حقوق در سال 1880 و به عنوان یکی از اولین بخش‌های آموزشی مجموعه راه اندازی شد. از آن زمان تا کنون، به دلیل رویکرد خاص خود توانسته افرادی را آموزش داده و روانه بازارها کند که تاثیرات بسیار مثبتی از خود برجای گذاشته‌اند. این قسمت یکی از اصلی‌ترین اهداف خود را توسعه اجتماعی و روحیه خدمات عمومی قرار داده است. فرقی نمی‌کند قصد ادامه تحصیل در کدام یک از مقاطع را دارید، در هر صورت می‌توانید گزینه مناسبی را برای خود بیابید.

شاید نام RTT به گوش شما خورده باشد. این کلید واژه مخفف مسیر استعدادهای تحقیقاتی است که برنامه‌ای انتخابی بوده هدفش دانشجویان کارشناسی ارشد با انگیزه و استعداد می‌باشد. افرادی که ویژگی بیان شده را دارند، می‌توانند نحوه انجام تحقیقات علمی را فرا گرفته و تجارب مفیدی در این روند به دست آورند. تا به اینجا کلیاتی در مورد Faculty of Law ارائه کردیم؛ اگر به دنبال اطلاعات بیشتری پیرامون آن هستید، تنها کافی است با کلیک کردن بر روی نامش به صفحه اختصاصی‌اش در سایت دانشگاه وریج مراجعه نمایید.

دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه وریج

این بخش از دانشگاه وریج به شما عزیزان آموزش می‌دهد تا یک متفکر انتقادی و پزشک باشید. امروزه جهان به افرادی نیازمند است که دارای تحصیلات عالی بوده و بتوانند مشکلات و چالش‌های امروز و فردا را برطرف نمایند. با پذیرش گرفتن از این بخش شما قادر خواهید بود در زمینه مد نظرتان به خوبی آموزش ببینید تا به مسائل بزرگ اجتماعی از جنبه‌های مختلفی نگاه کرده و بیندیشید.

برنامه‌های متنوع کارشناسی، پیش کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد برای تامین انتظارات دانشجویان مستعد طراحی و ارائه شده‌اند که پذیرفته شدن در آنها می‌تواند پیش زمینه ورودتان به بازار کار جهانی را فراهم کند. دپارتمان‌های علوم ارتباطات، علوم سازمانی، علوم سیاسی و مدیریت دولتی، انسان شناسی اجتماعی و فرهنگی، جامعه شناسی و مرکز مطالعات بشردوستانه (بخشی از بخش جامعه شناسی) با حضور اساتید هیئت علمی بستری مناسب را برای تحقیق و پژوهش دانشجویان فراهم کرده‌اند.

دانشکده دین و الهیات Amsterdam University of Vrije

آیا به زمینه ادیان و الهیات علاقه‌مند هستید؟ پس با پذیرفته شدن در این دانشکده دانشگاه وریج می‌توانید در محیطی فعالیت نمایید که دانشجویانی با اعتقادات مختلف در آن حضور دارند. فضایی چالش بر انگیز که امکان بحث و جدل بر روی موضوعات مختلف را برای همگان فراهم می‌کند، محیطی ایده آل برای تربیت رهبران آینده جوامع مذهبی به حساب می‌رود.

سازماندهی شدن این قسمت از VU به شما امکان آن را خواهد داد تا در تحقیق‌ها و پژوهش‌های متعددی شرکت نمایید. قالب این فعالیت‌ها به صورت تیمی بوده و 14 گروه مختلف در آن حضور دارند که در ادامه فهرستی از آنها را مشاهده می‌کنید. بین رشته‌ای، بین فرهنگی و بین مذهبی بودن مجموعه شاخصه‌های اصلی دیگر آن هستند.

 • Cities of God: Lived Christianity in Amsterdam
 • Conflicting Identities in Early Christianity
 • Contextual Biblical Interpretation and Theologies
 • Decolonizing Interreligious Studies
 • Digital Approaches to Sacred Texts
 • Future of Academic Theology/Religious Studies
 • Islamic Theology
 • Peace, Trauma, and Religion
 • Reformed and Evangelical Theology
 • Religion for Sustainable Societies
 • Religious History and Heritage
 • Spiritual Care
 • Strong Religion and Extreme Beliefs
 • Transformations of Religiosity

دانشکده بازرگانی و اقتصاد دانشگاه ویرجه

SBE مانند سایر بخش‌های مجموعه مورد بحث به منظور فراهم کردن بستری راه اندازی شده که در آن به دنبال مسیرهایی برای مقابله با چالش‌های روز جهانی بگردند. دانش بنیادی توسط اعضای مختلف قسمت مورد بحث پیرامون مدیریت کسب و کار تولید و حفظ می‌شود. هیئت علمی موجود متشکل از افراد جاه طلبی است که می‌خواهند بر جهان و زندگی و رفاه دیگران تأثیر مثبت بگذارند.

اعتقاد این اشخاص بر آن است که همکاری، گشودگی و مسئولیت اجتماعی تنها مسیر رو به جلو برای علم، تجارت و بشریت می‌باشد. بخش‌هایی که در دانشکده بازرگانی قرار دارند را می‌توان شامل حسابداری، اقتصاد سنجی و علم داده، اقتصاد، دارایی، مالیه، سرمایه گذاری، مدیریت و سازمان، بازار یابی، اقتصاد فضایی، تجزیه و تحلیل عملیات، مرکز KIN برای نوآوری دیجیتال و اخلاق، حکمرانی و جامعه دانست.

موسسات مختلفی به عنوان زیر مجموعه‌های دانشکده مورد بحث با یکدیگر به همکاری در زمینه‌های مختلف می‌پردازند که اسامی آنها را در فهرست زیر مشاهده خواهید کرد.

 • موسسه تحقیقات بازرگانی آمستردام (ABRI)
 • مرکز تحلیل تجاری آمستردام (ACBA)
 • مرکز تحقیقات شغلی آمستردام (ACCR)
 • مرکز مطالعات جهانی غذا در آمستردام (ACWFS)
 • مرکز تحقیقات آمستردام در حسابداری (ARCA)
 • موسسه تحقیقاتی اوبری دانیلز برای تحلیل رفتار (ADRIBA)
 • مرکز کوچینگ اجرایی
 • مرکز Het Zijlstra (hZC)
 • مرکز KIN برای نوآوری دیجیتال
 • پژوهشکده مدیریت تجارت و معاملات (RITM)
 • مرکز پژوهشی و آموزشی خدمتگزار رهبری (SERVUS)
 • آزمایشگاه اطلاعات مکانی (SPINlab)
 • موسسه تینبرگن

رشته‌های ارائه شده در دانشگاه Vrije

اگر به اطلاعات ارائه شده در بخش دانشکده‌ها کمی توجه کرده باشید، بدون شک دید کلی‌ای نسبت به رشته‌های ارائه شده در دانشگاه وریج به دست آورده‌اید. در حال حاضر 18312 فرد در کارشناسی و 11482 نفر در کارشناسی ارشد مشغول به فعالیت هستند. بر اساس آخرین اعلام دانشگاه، می‌توان گفت تقریباً 145 برنامه توسط این مجموعه طراحی و ارائه شده‌اند که هر شخص بسته به وضعیت تحصیلی خود و انتظاراتش می‌تواند گزینه مناسبی را یافته و از آن به منظور رشد و پیشرفت هر چه بیشتر استفاده نماید.

با بیان این مسئله، بدون شک از تنوع رشته‌های ارائه شده در VU آگاه شده‌اید. برای آن که بتوانید اطلاعات بیشتری پیرامون موضوع به دست آورید، تنها کافی است به صفحه Courses مراجعه نمایید.

 

رشته‌های ارائه شده در دانشگاه Vrije

 

بورسیه‌های دانشگاه وریج آمستردام

برنامه‌های متنوعی به منظور حمایت مالی دانشجویان طراحی شده و در حال پیاده سازی هستند. با استفاده از این موارد شما قادر هستید تقریباً بدون نگرانی و چالش خاصی دوره مد نظرتان را سپری نمایید. اگر به دنبال تمامی گزینه‌های در دسترس هستید، بهتر است به سراغ استفاده از Grantfinder بروید.

با ورود به صفحه مورد بحث، ابزاری را مشاهده خواهید کرد که بسته به شرایطتان، تمامی گزینه‌های موجود را به نمایش می‌گذارد. پیرامون برنامه‌های موجود باید بگوییم که تمامی این موارد به سه دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند که شامل اسکالرشیپ‌های VU، سایر موارد در دسترس و وام‌های دانشجویی می‌شوند.

در ادامه و برای کمک به آشنایی اولیه شما عزیزان، فهرستی از اسامی آنها را تهیه نموده‌ایم؛ پس بهتر است مطالعه آن را از دست ندهید.

 • برنامه کمک هزینه تحصیلی (VUFP)
 • برنامه بورسیه تحصیلی هلند (HSP)
 • بورسیه لاله نارنجی (OTS)
 • بورسیه فولبرایت
 • برنامه دانش نارنجی (OKP)
 • بورسیه NN Future Matters
 • بورسیه تحصیلی برای دانشجویان آمریکای لاتین
 • برنامه بورس تحصیلی STUNED
 • صندوق وقف آموزش اندونزی (LPDP)
 • برنامه بورسیه ژان مونه
 • برنامه وام مستقیم (کمک مالی برای دانشجویان ایالات متحده)
 • وام گزینه هوشمند SallieMae
 • وام کارشناسی ارشد Erasmus+

خوابگاه‌های دانشگاه VU

VU برای آن که به دانشجویان کمک کند با دغدغه‌های ذهنی کمتری به سپری کردن دوره‌های خود بپردازند، سعی بر آن داشته تا با بهترین امکانات ممکن را در زمینه اقامتگاه و اسکان برایشان فراهم نماید؛ اما به دلیل وجود مشکلات متعدد نظیر کمبود فضا، امکان استفاده از این مزیت در اختیار همگان قرار ندارد. بر اساس اطلاعاتی که در سایت رسمی این مجموعه منتشر شده، باید بگوییم بسته به برنامه‌ای که در آن پذیرفته شده‌اید، شرایط مختلفی برایتان در نظر گرفته شده است.

برای آن که بتوانید اطلاعاتی جامع پیرامون موضوع مورد بحث به دست آورید، تنها باید به صفحه Accommodation مراجعه نمایید. یکی از نکاتی که بسیاری از افراد هنگام کرایه خانه یا اقامتگاه‌های خصوصی به آن توجه نمی‌کنند، مالیات و کمک هزینه مسکن به حساب می‌رود. شهرداری در ازای خدماتی نظیر جمع‌آوری زباله، تامین آب، هزینه‌های فاضلاب و زهکشی زمین که به شهروندان ارائه می‌دهد از آنها مبالغی را دریافت می‌کند.

اگر به دنبال روشی برای معافی از این مخارج هستید می‌توانید از طریق فرم تجدید نظر درخواست خود را با مسئولین به اشتراک بگذارید که بسته به وضعیت مالیتان با آن موافقت یا مخالفت خواهد شد.  نکته بسیار جالبی که در انتهای این بخش باید به آن اشاره داشته باشیم چیزی نیست جز  کمک هزینه مسکن. این برنامه به مستاجران با درآمد کم و کرایه بالا امکان بهره‌مندی از کمک خرج ارائه شده توسط شهرداری را می‌دهد.

 

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

مطالب مرتبط

آزمون GRE

زمانی که سخن از مهاجرت به میان میاید، عده زیادی فکر می‌کنند مسیری پر پیچ...

آزمون PTE برای مهاجرت

مهاجرت یکی از اقدامات مهم و سرنوشت ساز برای هر فرد می‌باشد. اگر شما هم...

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی

مهاجرت به کانادا یکی از اقداماتی است که باید برای انجام آن افراد به نکات...

همه چیز در مورد اقامت طلایی اسپانیا

زندگی در کشورهای اروپایی و بهره‌مندی از مزایای بی‌شمار آن، رؤیای بسیاری از مردم جهان...

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*