دانشگاه فلورانس ایتالیا University of Florence

دانشگاه فلورانس ایتالیا University of Florence

دانشگاه فلورانس ایتالیا یکی از مراکز دولتی فعال در ایتالیا به حساب می‌رود که دارای تاریخچه‌ای بسیار غنی بوده و افرادی بسیار تاثیر گذار را از زمان تاسیسش تا کنون پرورش داده است. اگر شما عزیزان به انجام پژوهش در زمینه‌های مختلف با بهترین و به روزترین امکانات علاقه‌مند هستید، این مرکز گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. یکی از ویژگی‌های موسسه مورد بحث را می‌توان انجام همکاری‌های گسترده با دانشگاه‌ها و سازمان‌های تحقیقاتی و آموزشی در سراسر جهان به حساب آورد.

ترکیبی از دانشجویان، کارکنان و اساتید بومی و بین‌المللی در کنار یکدیگر فضای آکادمیک The University of Florence را تشکیل داده‌اند. با توجه به توضیحات ارائه شده، بدون شک شما قادر خواهید بود به راحتی با محیط جدید تطبیق پیدا کنید. یکی از اهداف مرکز مورد بحث را می‌توان بین‌المللی سازی و انجام همکاری‌های پژوهشی در همین راستا به حساب آورد.

شاید برایتان جالب باشد که ماین موسسه از 12 مدرسه مختلف تشکیل شده که هر یک از آنها امکانات مورد نیاز برای سپری کردن دوره‌های متعددی را در دل خود جای داده‌اند. اگر بخواهیم اطلاعات بیشتری در ارتباط با آن ارائه دهیم، باید بگوییم که در سال 1321 شروع به کار کرد و 28 سال بعد به رسمیت شناخته شد. آیا با مطالعه این مقاله به آشنایی بیشتر در ارتباط با The University of Florence علاقه‌مند شده‌اید؟ پس تا انتها با سازمان مهاجرتی درنامایگریشن ما همراه باشید.

 

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

 

تاریخچه دانشگاه فلورانس ایتالیا University of Florence

در قسمت قبل و به هنگام معرفی دانشگاه فلورانس ایتالیا، اطلاعاتی کلی را در ارتباط با تاریخ این مرکز بیان کردیم؛ اما به دلیل اهمیت بالای این موضوع، قصد داریم تا به جزئیات آن بپردازیم. خاستگاه دانشگاه فلورانس ایتالیا به Studium Generale که توسط جمهوری فلورانس در سال 1321 راه اندازی شد بازمی‌گردد. در آن زمان تنها این موسسه به ارائه دوره‌های مرتبط با حقوق مدنی و شرعی، پزشکی و ادبیات می‌پرداخت. پس از انجام فعالیت‌های مختلف و مشاهده تاثیرات آن بر جوامع، پاپ کلمنت ششم تاییدیه‌ای بر تمامی عناوین و مدارک اعطا شده توسط استادیوم صادر کرد.

خدمات ارائه شده توسط Studium با وجود گستردگی و تنوع بالا، همچنان دارای محدودیت‌های خود بود تا آن که در سال 1364 مرکز مورد بحث به دانشگاه امپراطوری تبدیل شد و در فلورانس به ادامه فعالیتش پرداخت. این موضوع تا زمانی که مدیچی‌ها در 1472 به قدرت برسند تداوم پیدا کرد اما در آن تاریخ The University of Florence به شهر پیزا و بالاجبار تغییر مکان داد. Accademia della Crusca و Accademia del Cimento را می‌توان به عنوان آکادمی‌هایی معرفی کرد که  در حین جا به جایی‌های صورت پذیرفته تا سال 1515 به ارائه آموزه‌ها و انجام تحقیقات دانشگاه فلورانس ایتالیا کمک شایانی می‌کردند.

از زمان بیان شده تا سال 1859 طول کشید تا ساختاری جدید به وچود بیاید و درپی آن استدیوم به موسسه عالی مطالعات حرفه‌ای و پیشرفته تبدیل و در سال 1924 به عنوان دانشگاه دست‌یافت. پس از تاریخ بیان شده تحول عظیمی در ساختار موجود رخ داد و در طی آن میان بازه 1924 تا 1938 دانشگاه زیر مجموعه‌هایی مانند دانشکده‌های کشاورزی، معماری، اقتصاد، داروسازی، حقوق، علوم انسانی، آموزش، پزشکی، ریاضی، فیزیک و علوم طبیعی و سیاسی را راه اندازی کرد. آیا به آشنایی بیشتر با محیط‌های آموزشی این مرکز مانند پردیس و دانشکده‌های آن علاقه‌مند هستید؟ پس بخش‌های بعدی را از دست ندهید.

پیشنهاد میکنیم مقاله جامع و تخصصی برترین دانشگاه های ایتالیا را مطالعه فرمایید.

 

تاریخچه دانشگاه فلورانس ایتالیا

 

پردیسهای دانشگاه فلورانس ایتالیا

یکی از موضوعاتی که دانشجویان باید به کسب اطلاعاتی پیرامون آن بپردازند، پردیس‌های مراکز تحصیلی به حساب می‌رود. با انجام این اقدام شما قادر خواهید بود با اماکن اصلی‌ای که امکانات موسسات آموزشی در آنها متمرکز شده‌اند، شهرهایی که بسته به رشته و دوره ممکن است ملزم به زندگی در آنها باشید و مواردی از این قبیل اطلاعات کاملی را به دست آورید.

پردیس اصلی The University of Florence در شهر فلورانس قرار دارد و در کنار آن کمپ‌هایی مانند Sesto Fiorentino – Polo scientifico e Tecnologico، Novoli – Polo scienze Sociali، Prato – Polo Universitario “Città di Prato”، Calenzano – Design Campus، Empoli – Aule via Paladini, 40 و Vinci – Aule piazza della Libertà, 18 راه اندازی شده‌اند.

به دلیل محدودیت‌هایی که وجود دارند و عدم ضرورت در تشریح موارد بیان شده، بهتر است برای آشنایی بیشتر با پردیس‌های دانشگاه فلورانس ایتالیا به سایت اصلی این مرکز مراجعه نمایید.

مدارس و دپارتمانهای دانشگاه فلورانس

دانشگاه فلورانس ایتالیا The University of Florence دارای زیر مجموعه‌های مختلفی است که طبق اساس نامه، آنها وظیفه هماهنگ سازی تمامی فعالیت‌های آموزشی در تمامی سطوح را بر عهده دارند و با عنوان مدرسه شناخته می‌شوند. مدارس دانشگاه فلورانس خود از قسمت‌هایی تشکیل می‌شوند که با نام دپارتمان یا گروه‌های آموزشی مورد خطاب قرار می‌گیرند و هر یک در حیطه خاصی به فعالیت می‌پردازند.

اگر به دنبال آن هستید تا با رشته‌های قابل تحصیل در این مرکز علمی آشنایی پیدا کنید، بهتر است ابتدا اطلاعاتی در مورد دپارتمان‌های آن جمع آوری کنید. اگر مطالب بیان شده در این قسمت کنجکاوی شما را برانگیخته، باید به این موضوع اشاره کنیم که هر مدرسه و بخش‌های زیر مجموعه آن را به همراه توضیحاتی تکمیلی مورد بررسی قرار خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

 

پردیس‌های دانشگاه فلورانس ایتالیا

 

مدرسه روانشناسی University of Florence

از آنجایی که علوم روانشناسی در سی سال گذشته پیشرفت عمیقی را در راستای توسعه تحقیقات پایه و کاربردی در ایتالیا داشته، این کشور و دانشگاه‌های آن به یکی از اهداف مد نظر فعالان این حیطه تبدیل شده است. شاید برای شما جالب باشد که رشته‌ها و زمینه‌های مختلف دیگری می‌توانند در مطالعات و پژوهش‌های روانشناختی تاثیر داشته باشند و یافتن محیطی که امکان فعالیت‌های بین رشته‌ای را به وجود آورده باشد بسیار حائز اهمیت به شمار می‌رود.

مدرسه روانشناسی دانشگاه فلورانس، محیطی بسیار ایده آل را برای دانشجویان مستعد با تمامی امکانات بیان شده فراهم کرده که با ورود به آن، شانس بالایی را برای دستیابی به موفقیت در زمینه‌های مختلف خواهید داشت. در ادامه فهرستی از دپارتمان‌هایی را مشاهده می‌کنید که در این موسسه مشغول به فعالیت هستند.

 • علوم اعصاب، روانشناسی، تحقیقات دارویی و سلامت کودک – NEUROFARBA
 • علوم بهداشتی – DSS
 • آموزش، زبان‌ها، فرهنگ‌های میان‌فرهنگ، ادبیات و روان‌شناسی – FORLILPSI

مدرسه علوم سیاسی Cesare Alfieri دانشگاه فلورانس

آیا به سپری کردن دوره‌های مرتبط با اقتصاد و علوم بازرگانی، علوم حقوقی، علوم سیاسی و اجتماعی، تاریخ، باستان شناسی و جغرافیا، هنرهای زیبا و نمایشی علاقه‌مند هستید؟ در این صورت بهتر است بدانید که مدرسه علوم و سیاسی انتخابی بسیار مناسب برای شما خواهد بود. به دلیل فراهم بودن تمامی امکانات آموزشی و رفاهی، شما قادر خواهید بود با آسودگی خاطر تحصیل خود را آغاز کرده و تمرکزتان را بر انجام فعالیت‌های علمی و مطالعه بگذارید.

کارشناسی ارشد استراتژی‌های ارتباطات عمومی و سیاسی، کارشناسی ارشد جامعه شناسی و چالش‌های جهانی، کارشناسی ارشد سیاست نهادی و بازار، کارشناسی ارشد طراحی و مدیریت مداخلات اجتماعی، دوره سه ساله مددکاری اجتماعی و مدرک سه ساله درس علوم سیاسی را می‌توان به عنوان برخی از دوره‌های ارائه شده در این مرکز معرفی کرد.

مدرسه علوم ریاضی، فیزیک و طبیعی دانشگاه Florence

مدرسه علوم ریاضی، فیزیک و طبیعی از زیر مجموعه‌های متنوعی تشکیل شده که هر یک از آنها با داشتن امکانات آموزشی و آزمایشگاهی متنوع به ارائه دوره‌هایی بسیار ارزشمند و معتبر می‌پردازند. با فارغ‌التحصیلی از این بخش دانشگاه، خیال شما تا حدودی از ورود به بازار کار و یا یافتن موقعیت تحصیلی در دانشگاه‌های معتبر جهان راحت خواهد بود زیرا School of Mathematical , Physical and Natural Sciences در رتبه بندی‌های جهانی همواره جایگاهی مناسب را به دست آورده و حسن شهرت بالایی دارد.

اگر قصد آشنایی بیشتر با این مدرسه را دارید، تنها کافی است فهرست زیر را مطالعه نمایید و یا به صفحه آن در سایت اصلی دانشگاه مراجعه نمایید.

 • زیست شناسی – BIO
 • علم شیمی
 • فیزیک و نجوم
 • ریاضیات و علوم کامپیوتر “Ulisse Dini” – DMAI
 • علوم زمین – DST
 • آمار، علوم کامپیوتر، برنامه های کاربردی “Giuseppe Parenti”
 • علوم زیستی، تجربی و بالینی “ماریو سریو”

مدرسه حقوق University of Florence

مدرسه حقوق با داشتن دو دپارتمان موقعیت سپری کردن دوره‌های تحصیلی در بیشتر مقاطع را برای افراد علاقه‌مند به آشنایی با بروزترین مسائل جهان و یادگیری روش‌هایی برای مواجهه با این چالش‌ها را فراهم کرده است. کارشناسی ارشد حقوق،کارشناسی ارشد حقوق ایتالیا و آلمان، فوق لیسانس حقوق ایتالیا و فرانسه، لیسانس علوم خدمات حقوقی و لیسانس علوم حقوقی امنیت برنامه‌های ارائه شده در این محیط آموزشی هستند.

به دلیل آن که  School of Law یکی از اعضای برنامه اوراسموس است، شما قادر هستید با داشتن شرایط از پیش تعیین شده محل تحصیل خود را تغییر دهید و ادامه دوره‌تان را در محیط مد نظر سپری کنید. اسامی‌ای که در انتهای این قسمت مشاهده می‌کنید دپارتمان‌های فعال در این مرکز هستند.

 • علوم حقوقی – DSG
 • اقتصاد و مدیریت – DISEI

مدرسه علوم انسانی و آموزش و پرورش دانشگاه فلورانس

مجموعه‌ای بین‌المللی که هر ساله پذیرای دانشجویان بسیاری از سراسر جهان است، با نام School of Humanities and Education شناخته می‌شود. در این مرکز شما قادر خواهید بود در دوره‌های 3 ساله، کارشناسی ارشد و تک دوره شرکت کنید.

وجود دپارتمان‌‌های مختلفی مانند علوم انسانی – DILEF، آموزش، زبان‌ها، فرهنگ‌های میان‌فرهنگ، ادبیات و روان‌شناسی – FORLILPSI، علوم حقوقی – DSG، علوم سیاسی و اجتماعی – DSPS و تاریخ، باستان شناسی، جغرافیا، هنرهای زیبا و نمایشی – ساگاس باعث می‌شود تا فضایی بسیار ایده آل از همه لحاظ برای شما عزیزان به وجود بیاید.

تنوع برنامه‌های ارائه شده، به کارگیری ترفندهای روز برای آموزش و حضور اساتیدی شناخته شده را می‌توان به عنوان برخی از سایر ویژگی‌های مدرسه علوم انسانی و آموزش و پرورش به حساب آورد.

مدرسه علوم بهداشت انسانی دانشگاه Florence

علوم بهداشت انسانی را می‌توان به عنوان یکی از مدارسی معرفی کرد که زیر شاخه‌های آن تاثیر بسیار بالا و مستقیمی را بر زندگی بشر دارند. با توجه به این مورد، بدون شک شما عزیزان متوجه شده‌اید که بازار کار چنین زمینه‌هایی بسیار مناسب بوده و با کمی تلاش و کوشش می‌توانید بستری ایده آل برای ورود به آن و تصدی موقعیت‌های شغلی قابل توجه با رفاهی بالا را برای خود به وجود بیاورید.

وجود بستری مناسب برای یادگیری تجربی و بالینی، همکاری با مراکز بهداشتی و خدماتی مرتبط و آزمایشگاه‌های متنوع و اساتیدی خبره را می‌توان به عنوان برخی از  ویژگی‌هایی به حساب آورد که با پذیرفته شدن در مدرسه مورد بحث می‌توانید به آنها دستیابید.

در ادامه فهرستی از دپارتمان‌های School of Human Health Sciences  را قرار داده‌ایم که با مطالعه آن به رشته‌های قابل تحصیل در این مرکز پی‌خواهید برد.

 • شیمی
 • پزشکی تجربی و بالینی
 • علوم اعصاب، روانشناسی، تحقیقات دارویی و سلامت کودک – NEUROFARBA
 • علوم تجربی و بالینی زیست پزشکی “ماریو سریو”
 • علوم بهداشتی – DSS
 • آمار، علوم کامپیوتر، برنامه‌های کاربردی “Giuseppe Parenti”

مدرسه مهندسی University of Florence

آیا به سپری کردن دوره‌های مربوط به معماری، مهندسی عمران و محیط زیست، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، ریاضیات و علوم کامپیوتر علاقه‌مند هستید؟ در این صورت مدرسه مهندسی دانشگاه فلورانس ایتالیا مقصدی ایده آل برایتان خواهد بود. با  توجه به حسن شهرت این مرکزبدون شک باید به این موضوع پی برده باشید که تمامی امکانات آموزشی و رفاهی مورد نیاز برای رشد و پیشرفت و شکوفا کردن استعدادها در اختیار شما قرار دارد.

اگر به دنبال آن هستید تا در زمینه‌های بیان شده و رشته‌های زیر شاخه آنها به تحقیق و پژوهش بپردازید، باید از این مسئله آگاه باشید که یکی از بهترین مراکز برای انجام این کار مدرسه مهندسی به حساب می‌رود.

مدرسه اقتصاد و مدیریت دانشگاه فلورانس

از آنجایی که هر روزه جوامع مختلف در حال رشد و پیشرفت هستند، ماهیت صنعتی و فرا صنعتی آنها روز به روز بیشتر نمایان می‌شود. در صورتی که به دنبال آن هستید تا با این مسیر همراه باشید و روند رو به جلویی را برای خود و زندگیتان فراهم کنید، بهتر است به سراغ تحصیل در رشته‌های اقتصاد و مدیریت بروید؛ زیرا با توجه به موارد بیان شده مطمئنا بازار کار زمینه‌های فوق وضعیت مناسبی خواهد داشت.

اگر به دنبال سپری کردن دوره‌های علمی متنوع پیرامون اقتصاد و مدیریت هستید، بهتر است نگاه ویژه‌ای به مدرسه مربوطه در موسسه مورد بحث داشته باشید. این مرکز از سال 2013 فعالیت خود را تحت نظارت دانشگاه و با رعایت تمامی آیین نامه‌ها و اساس نامه‌ها آغاز کرد.

در ادامه همین قسمت، زیر مجموعه‌های مدرسه اقتصاد را مشاهده خواهید کرد. در انتهای این بخش لازم به ذکر است که بگوییم برنامه‌های موجود تنها مربوط به مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند اما با شرکت در آنها می‌توانید زمینه بسیار مناسبی به منظور ادامه تحصیل دکتری در دانشگاه‌های برتر جهان را برای خود فراهم کنید.

 • علوم حقوقی – DSG
 • اقتصاد و مدیریت – DISEI
 • علوم سیاسی و اجتماعی – DSPS
 • آمار، علوم کامپیوتر، برنامه‌های کاربردی “Giuseppe Parenti” – DISIA

مدرسه معماری University of Florence

مدرسه معماری محیطی بسیار مناسب برای افرادی به حساب می‌رود که قصد سپری کردن دوره‌های آموزشی بسیار با کیفیت و شرکت در پژوهش‌های متنوع را دارند. در هر ترم دوره‌های مختلفی در رشته‌های مرتبط با معماری توسط این مرکز ارائه می‌شوند که می‌توانید با پذیرش گرفتن از آنها زمینه ورود به بازار کار و دستیابی به موفقیت‌های روز افزون را برای خود فراهم کنید. آیا کسب مهارت‌های عملی و آشنایی با چالش‌های روز جهان برای شما از اهمیت و اولویت بالاتری برخوردار است؟

در این صورت می‌توانید با انتخاب دوره‌های مهارت محور 3 ساله و یا شرکت در سمینارهای متنوعی که در طول سال برگزار می‌شوند به اهداف بیان شده دستیابید.

 • معماری – DIDA
 • مهندسی عمران و محیط زیست – DICEA
 • مهندسی صنایع – DIEF
 • کشاورزی، غذا، محیط زیست و جنگلداری – DAGRI

 

بورسیه‌های دانشگاه فلورانس ایتالیا

 

مدرسه کشاورزی دانشگاه Florence

اگر به دنبال تحصیل در رشته‌های زیر شاخه کشاورزی هستید، بهتر است از این موضوع مطلع باشید که مدرسه اختصاصی این حیطه در دانشگاه فلورانس ایتالیا گزینه‌ای بسیار مناسب به حساب می‌رود. با پذیرفته شدن در این بخش، شما قادر خواهید بود آموزش تئوری و علمی را سپری کنید که این خود مزیتی بسیار بزرگ است. شاید برای شما جالب باشد که در رتبه بندی موضوعی QS و طبق آخرین اطلاعات موجود، School of Agriculture توانسته به عنوان سومین مرکز برتر فعال در این حیطه دستیابد.

علاوه بر برنامه‌هایی که در مقاطع مختلف ارائه می‌شوند، می‌توانید در دوره‌هایی شرکت کنید که پس از انتهایشان مدارک مبنی بر فراگیری مهارت دریافت کنید. اگر بخواهیم برخی از آنها را معرفی نماییم باید به دوره‌های سه ساله علم و فناوری مدیریت فضای سبز و منظر (B235)، فناوری‌ها و تحولات پیشرفته برای بخش چوب-مبلمان-ساختمان (B239)، علوم حیات وحش (B191)، فناوری‌های غذایی (B024)، شراب‌سازی و شراب‌شناسی (B022)، علوم کشاورزی (B020) و جنگلداری و علوم محیطی (B019) اشاره کنیم.

در ادامه اسامی دپارتمان‌هایی را که زیر مجموعه این مدرسه قرار می‌گیرند را مشاهده خواهید کرد.

 • علم شیمی
 • کشاورزی، غذا، محیط زیست و جنگلداری – DAGRI

خوابگاههای دانشگاه فلورانس ایتالیا

بدون شک به هنگام آشنایی با موسسات علمی مختلف به این مسئله پی برده‌اید که بیشتر آنها امکانات اقامتی مختلفی را تحت نظارت خود به پذیرفته شدگان ارائه می‌داند. پس از آشنایی کلی با مرکز مورد بحث، بدون شک برای شما سوال شده است که آیا دانشگاه فلورانس ایتالیا نیز به مانند موارد بیان شده، خوابگاه‌هایی را برای کمک به دانشجویان خود فراهم کرده یا خیر. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که این موسسه چنین اقدامی انجام نداده است.

شاید پس از شنیدن این مسئله کمی نسبت به پذیرش گرفتن از University of Florence دلسرد شده باشید؛ اما باید بدانید که در شهر فلورانس، موقعیت‌های بسیار مناسبی برای شما به منظور رفع این مشکل وجود دارند. دانشگاه فلورانس ایتالیا نیز در راستای کمک رساندن به افراد واجد شرایط، توافق نامه‌هایی را با برخی از این اقامتگاه‌ها عقد کرده که سهولت کارتان بسیار افزایش خواهد یافت.

در ادامه همین بخش فهرستی از خوابگاه‌های در دسترس را قرار خواهیم داد اما قبل از آن باید بگوییم که در کنار آنها، شما می‌توانید از آپارتمان‌های شخصی یا مشترک، کرایه اتاق‌های مجزا و گزینه‌هایی این چنینی بهره ببرید. آیا به دنبال طی کردن این مسیر هستید؟

پس بهتر است سری به پلتفرمهایی نظیر BeLong.DestinationFlorence، Cercoalloggio، Housinganywhere، Uffici informazioni turistiche و Firenze turismo بزنید.

 • Evergreen Residence
 • The Student Hotel Florence
 • CX Florence Student Place
 • Camplus Florence
 • Azienda Diritto allo Studio DSU Toscana

هزینه تحصیل در دانشگاه فلورانس

برای آن که بتوانید از هزینه تحصیل در دانشگاه فلورانس ایتالیا آگاه شوید، باید به این مسئله اشاره  داشته باشیم که مقادیر اخذ از دانشجویان بسته به شرایط فردی بسیار متفاوت هستند. به عنوان مثال ممکن است شما بتوانید شامل تخفیف‌های 75 و 50 درصدی شوید و یا با بهره‌مندی از بورسیه‌ها و فاندهای دولتی و خصوصی، بدون پرداخت هیچ مبلغی دوره مد نظرتان را پشت سر بگذارید.

با توجه به توضیحات ارائه شده، بهتر است برای آن که ابهامی به وجود نیاید از بیان ارقامی دقیق خود داری کنیم اما به صورت میانگین مبلغ قابل پرداخت توسط هر فرد بین 150 تا 2650 یورو خواهد بود. اولین اقدامی که هر شخص به طور کلی برای مشخص شدن شهریه سالانه انجام دهد، دریافت ISEE و تعیین وضعیت مالی خانواده‌اش است.

بورسیه‌های دانشگاه فلورانس ایتالیا

بورسیه‌های دانشگاه فلورانس ایتالیا، شامل مواردی بسیار متنوع می‌شوند که هر یک از آنها بسته به شرایط و نوعی که دارند مزایایی خاص را برای مشمولان به همراه خواهند داشت. معمولا موارد بیان شده بر اساس تمکن مالی و شایستگی تحصیلی ارائه می‌شوند.

بورسیه‌ها، اسکالرشیپ‌ها، فاندها، جوایز، وام‌ها، کمک هزینه‌ها و جوایز ارائه شده توسط دانشگاه پس از فارغ التحصیلی، امکان کار نیمه وقت، کمک هزینه برای فعالیت‌های آموزشی، بازپرداخت مالیات و هزینه‌ها و سایر مزایای مالی، حمایت از دانشجویان بین‌المللی وDSU Toscana را می‌توان به عنوان دسته بندی‌های کلی برنامه‌های حمایتی به حساب آورد.

لازم به ذکر است که برخی از آنها شامل کمک‌های مالی موثر بر شهریه، پرداخت‌های ماهیانه، تخفیف‌های مختلف در مخارج خوابگاه، تغذیه، حمل و نقل و شهریه می‌شوند. اگر به دنبال اطلاعاتی دقیقتر پیرامون این موضوع هستید، بهتر است به صفحه مربوطه در سایت اصلی دانشگاه فلورانس ایتالیا مراجعه نمایید.

 

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false”]

مطالب مرتبط

آزمون GRE

زمانی که سخن از مهاجرت به میان میاید، عده زیادی فکر می‌کنند مسیری پر پیچ...

آزمون PTE برای مهاجرت

مهاجرت یکی از اقدامات مهم و سرنوشت ساز برای هر فرد می‌باشد. اگر شما هم...

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی

مهاجرت به کانادا یکی از اقداماتی است که باید برای انجام آن افراد به نکات...

همه چیز در مورد اقامت طلایی اسپانیا

زندگی در کشورهای اروپایی و بهره‌مندی از مزایای بی‌شمار آن، رؤیای بسیاری از مردم جهان...

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*