ایالت مانیتوبا

ایالت مانیتوبا کانادا

مانیتوبا یکی از بخش‌های کانادا می‌باشد که به دلیل ویژگی‌ها و فرصت‌هایی که در دل خود جای داده، به مقصد مورد علاقه افراد بسیاری تبدیل شده است. اگر با کسانی که قصد دارند وارد آن شوند صحبت کنید، بدون شک متوجه خواهید شد که قبل از انتخاب نهایی مدت قابل توجهی را به جمع آوری اطلاعات پیرامونش پرداخته‌اند. ما در سازمان مهاجرتی درنامایگریشن، همواره در تلاش بودیم تا با ارائه داده‌هایی به روز در مورد مسائل مختلف پیرامون مهاجرت به علاقه‌مندان این اقدام کمک کرده باشیم.

اگر به مطالب مختلف موجود در همین سایت سری زده باشید، بدون شک می‌دانید که با مطالعه هر یک از مقالات ما، آگاهی نسبتاً کاملی پیرامون موضوع مد نظر به دست خواهید آورد و می‌توانید تصمیمی کلی بگیرید. همان‌طور که بارها و بارها بیان کرده‌ایم، انتخاب مقصدی مناسب و متناسب با ایده آل‌ها و شرایط برای هر فردی به منظور مهاجرتی موفق ضروری می‌باشد.

آیا شما هم می‌خواهید منطقه‌ای را از میان استان‌های کانادا برای ادامه زندگی‌تان انتخاب کنید؟ در این صورت تا انتهای این مطلب را بخوانید؛ زیرا در ادامه به بررسی یکی از آنها به نام مانیتوبا، از زوایای مختلفی می‌پردازیم.

معرفی ایالت مانیتوبا

ایالت مانیتوبا یکی از استان‌های مرکزی کشور مورد بحث به حساب می‌رود که با ساسکاچوان، اونتاریو، نوناووت، داکوتای شمالی و مینه سوتا همسایه می‌باشد. اگر به دنبال منطقه‌ای هستید که از شلوغی و ازدحام بی مورد بگریزید و در آن با پرداخت هزینه‌های نه چندان زیادی به سپری کردن زندگی و انجام امور مد نظرتان بپردازید، توصیه می‌کنیم نگاه ویژه‌ای به این منطقه داشته باشید. در این منطقه از زبان‌های انگلیسی و فرانسوی برای برقراری ارتباط و انجام امور روزمره استفاده می‌شود. مرکز Manitoba شهر وینیپگ می‌باشد.

در کل تقریباً 1.4 میلیون نفر در استان مورد بحث اقامت دارند که در میان آنها عده‌ای ایرانی هم وجود دارند. طبیعت بسیار زیبای آن در کنار جاذبه‌های توریستی‌اش هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می‌کند. دریاچه‌ها و رودخانه‌های متعدد در کنار علفزارهای وسیع و کوهستان‌ها، زیبایی منطقه بیان شده را دوچندان کرده‌اند. مساحت Manitoba نزدیک 550000 کیلومتر مربع می‌باشد. همان‌طور که در بخش قبلی بیان کردیم، زبان‌های انگلیسی و فرانسوی برای برقراری ارتباط و امور روزمره در آن استفاده می‌شود اما مورد اول، زبان رسمی ایالت است.

معرفی ایالت مانیتوبا

تاریخچه ایالت مانیتوبا

از آنجایی که قاره آمریکا تاریخ مشترک کمتری با سایر نقاط جهان دارد، عده زیادی نسبت به تاریخچه این منطقه کنجکاو می‌شوند و می‌خواهند بدانند که روند رو به پیشرفت آن چگونه طی شده است. ایالت مانیتوبا یکی از مناطقی به حساب می‌رود که حضور تمدن در آن به سال‌های بسیار دور باز می‌گردد. اگر بخواهیم کمی بیشتر پیرامون این موضوع توضیحاتی را ارائه دهیم، باید بگوییم که قبایل سو و سرخ‌پوستان اقوامی بودند که قبل از ورود مهاجران اروپایی در آن اقامت داشتند.

طبق اسناد موجود می‌توان گفت Manitoba اولین استانی است که از مناطق شمالی جدا شد. ایالت مانیتوبا به شکل اولیه خود باقی نمانده و در سال‌های 1881 تا 1912 گسترش یافت و به حالت امروزی‌اش رسید. از زمان مستقل شدن منطقه مورد بحث تا سال‌هایی طولانی اقتصادش به طور کلی بر کشاورزی و دامداری استوار بود. در حال حاضر و با پیشرفت‌های به وجود آمده در  تکنولوژی و سایر زمینه‌ها، زمینه‌های بیان شده هم گسترش یافته‌اند و تنوع بیشتری پیدا کرده‌اند.

از نظر جغرافیایی ایالت مانیتوبا در کجا قرار دارد؟

همان‌طور که در بخش‌های قبلی به این موضوع اشاره داشتیم، ایالت مانیتوبا تقریباً در بخش مرکزی کشور قرار دارد. آن دسته از افرادی که می‌خواهند در منطقه‌ای مستقر شوند که دسترسی مناسبی به سایر استان‌ها و حتی آمریکا داشته باشد، بهتر است توجه ویژه‌ای به این گزینه کنند. وجود دشت‌هایی وسیع، کوهستان، رودخانه‌ها و دریاچه‌های مختلف در Manitoba باعث شده تا تنوع طبیعی آن بسیار بالا باشد و هر ساله عده زیادی گردشگر برای لذت بردن از آنها به این منطقه وارد شوند.

تقریباً می‌توان گفت مانیتوبا تنها استانی می‌باشد که منابع آب شور دارد. اگر بخواهیم کمی بیشتر به ارائه توضیحاتی در این زمینه بپردازیم، باید بگوییم در مناطق شمالی آن زمین‌هایی وجود دارند که همواره یخ زده‌اند و رودخانه‌ها از آنها سرچشمه می‌گیرند. در نهایت آب‌های سطحی جاری به خلیج هادسون می‌ریزند.

آب و هوا و شرایط جوی ایالت مانیتوبا

یکی از ویژگی‌هایی که تاثیر مستقیمی  بر زندگی مردم هنگام ورود به محیطی جدید دارد، وضعیت آب و هوایی آن است. اگر شما هم قصد دارید به ایالت مانیتوبا مهاجرت کنید و برای مدت تقریباً طولانی‌ای در آن اقامت داشته باشید، بهتر است به شاخصه بیان شده توجه زیادی کنید و قبل از تصمیم گیری نهایی اطلاعاتی قابل قبول پیرامونش به دست آورید. این منطقه تحت تاثیر توده‌های هوایی سرد قطبی قرار می‌گیرد؛ به همین سبب هم زمستان‌هایی سرد را در آن سپری خواهید کرد.

شاید با شنیدن این موضوع کمی نسبت به زندگی در آن دلسرد شده باشید ولی سرمای بیان شده به خنکای تابستان و بهار و پاییز بسیار مطبوع Manitoba می‌ارزد. در فصل گرم سال، دمای منطقه مورد بحث به طور میانگین 14 درجه بوده و برای گشت و گذار در طبیعت ایده آل است. در انتهای این بخش باید بگوییم که در ایالت مانیتوبا شاهد تغییرات ناگهانی دمای فصلی خواهید بود و آب و هوای آن در کل نسبتاً خشک می‌باشد.

فرهنگ و مردم ایالت مانیتوبا

اگر به اطلاعاتی که در بخش‌های قبلی بیان کردیم توجه داشته باشید، بدون شک متوجه شده‌اید که در دوره‌های زمانی متفاوت افرادی با قومیت‌های مختلف در این استان زندگی می‌کردند. از زمانی هم که کانادا به شکل کنونی‌اش در آمده، همواره عده قابل توجهی از افراد مهاجر به استان‌های آن وارد شده‌اند. با توجه به توضیحاتی که بیان کردیم، حتماً به این نتیجه رسیده‌اید که تنوع نژادی به طور کلی در کشور مورد بحث بسیار بالاست و ورود به آن معادل لذت بردن از زندگی در محیطی با فرهنگ غنی خواهد بود.

شاید برایتان جالب باشد که تنوع بیان شده در شهرهای بزرگ آن مانند وینیپگ بیشتر از سایر نقاطش می‌باشد. اگر بخواهیم از نظر ذائقه غذایی قالب بین مردم آن صحبت کنیم، باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که سلیقه ساکنین آن تقریباً به غذاهای فرانسوی نزدیک‌تر است؛ اما فست فود و غذاهای دریایی هم میان بسیاری از رستوران‌های Manitoba رواج دارند.

تحصیل در ایابت مانیتوبا

بدون شک شما هم می‌دانید که عده زیادی از دانشجویان و دانش آموزان، برای رسیدن به شرایط زندگی بهتر و هموار کردن مسیر پیشرفت خود دست به مهاجرت تحصیلی می‌زنند. اگر شما هم در این دسته قرار دارید، بدون شک در منابع مختلفی مشاهده کرده‌اید که کانادا به عنوان یکی از بهترین مقاصد موجود برای افراد معرفی شده است. ایالت مانیتوبا در میان دانشجویان بین‌المللی محبوبیت بالایی دارد. اگر بخواهیم دلیل وجود چنین وضعیتی را بیان کنیم، باید به سراغ تشریح زیر ساخت‌هایش برویم.

سیستم آموزشی به گونه‌ای طراحی شده که با استفاده از آن می‌توانید خود را برای فعالیت در راستای گسترش علم و انجام تحقیقاتی مهم آماده سازی کنید. مراکزی که به ارائه دوره‌های مختلف از دبستان گرفته تا دکتری در Manitoba می‌پردازند، همواره به دلیل امکانات به روز و فعالیت‌های علمی‌شان در رتبه بندی‌های جهانی جایگاه ویژه‌ای دارند.

موسسات آموزشی ایالت مانیتوبا

در قسمت قبلی به طور کلی وضعیت تحصیلی موجود در ایالت مانیتوبا را مورد بررسی قرار دادیم و توضیحاتی پیرامون آن بیان کردیم. آن دسته از افرادی که می‌خواهند با هدف سپری کردن دوره‌های علمی در زمینه‌های مختلف به آن مهاجرت نمایند، بهتر است کلاً با موسسات آموزشی‌اش آشنایی داشته باشند. دانشگاه‌های مانیتوبا، وینیپیگ، برندون و منونیت کانادا برخی از شناخته شده‌ترین مواردی هستند که می‌توانید در آنها برنامه‌های متنوعی را در تمامی مقاطع برای خود بیابید.

با پذیرفته شدن در گزینه‌های بیان شده، این شانس در اختیارتان قرار می‌گیرد که از امکانات مختلفی مانند اقامتگاه‌ها و آزمایشگاه‌هایی مجهز و برنامه‌های حمایتی متنوع بهره ببرید. در کنار موارد فوق،assiniboine community college، کالج دانشگاهی شمال booth university college، Vision University College، yellowquill university college، cdi college و steinbach bible college سایر محیط‌هایی هستند که می‌توانید در آنها به تحصیل بپردازید.

قبل از آن که گزینه‌ای را از میانشان برای خود برگزینید، توصیه می‌کنیم ابتدا آشنایی کلی‌ای با آنها پیدا کنید و در نهایت با در نظر گرفتن خواسته‌های خود و امکاناتی که با ورود به هر یک در اختیارتان قرار می‌گیرند، دست به تصمیم گیری بزنید.

کار کردن در ایالت مانیتوبا

یکی از نگرانی‌هایی که افراد بسیاری قبل از ورود به کشوری جدید دارند، یافتن موقعیت شغلی مناسب در آن می‌باشد. اگر شما هم قصد دارید از طریق اشتغال تمام یا بخشی از هزینه‌های زندگی خود را تامین نمایید، بهتر است این بخش را از دست ندهید؛ زیرا قصد داریم در ادامه به بررسی وضعیت شغلی ایالت مانیتوبا بپردازیم. همان‌طور که می‌دانید صنایع مختلفی در این منطقه فعال هستند و به دلیل وضعیت اقتصادی قابل قبولی که دارد، هر یک از آنها رونق قابل توجهی دارند.

اگر بخواهیم در کل طبق توضیحات بیان شده پیرامون کار کردن در Manitoba اظهار نظر کنیم، باید بگوییم که برای یافتن شغلی مناسب با دستمزدی منصفانه، تنها باید کمی پشت کار را با سابقه کاری و تخصص چشم گیری در زمینه فعالیتی خود همراه کنید. نرخ بیکاری استان مورد بحث، نسبت به بسیاری از نقاط کانادا و حتی کشورهای جهان پایین‌تر بوده و چارچوب‌های تعیین شده در آن هم معمولاً طرف کارمند را می‌گیرند.

اگر بتوانید موقعیتی مناسب را تصاحب نمایید، شانس آن را دارید تا بدون مشکلی نه تنها هزینه‌های زندگی خود و همراهانتان را تامین کنید، بلکه فرصتی تکرار نشدنی برای ساختن آینده ایده آل مد نظرتان هم خواهید داشت.

سرمایه گذاری و وضعیت اقتصادی ایالت مانیتوبا

تقریباً می‌توان گفت، کسی نیست که از وضعیت اقتصادی کانادا بی خبر باشد. همه اشخاصی که نگاه ویژه‌ای به آن و نقاط مختلفش برای ادامه زندگی دارند، می‌دانند که تولید ناخالص این کشور به طرز چشمگیری بالا است و صنایع متنوعی در آن به فعالیت و ایفای نقش مشغول‌اند. آیا شما هم می‌خواهید برای راه اندازی کسب و کار یا سرمایه گذاری منطقه‌ای مناسب را از میان ایالت‌های کشور بیان شده انتخاب کنید؟ در این صورت نگاه ویژه‌ای به Manitoba داشته باشید.

شرایط اقتصادی موجود در منطقه بیان شده بسیار با ثبات بوده و  تقریباً می‌توان اطمینان داشت که با ورود به آن، با رکود اقتصادی مواجه نخواهید شد. سرعت رشد این استان در شاخصه بیان شده نسبت به سایر ایالت‌ها به گونه ایست که اگر بخواهیم آنها را رتبه بندی کنیم، سومین جایگاه را کسب خواهد کرد.

قبل از پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، صنایع اصلی این منطقه تنها مختص به کشاورزی و دامداری بودند؛ اما امروزه وابستگی ایالت مانیتوبا به معادن و موارد بیان شده کمتر شده و بیشتر به تکنولوژی و زمینه‌های مختلف در آن توجه می‌شود. وجود وضعیت بیان مورد بحث باعث شده تا عده زیادی به دنبال راه اندازی کسب و کار یا سرمایه گذاری در آن باشند تا با استفاده از بستر موجود، به سود زیادی دست یابند.

مخارج زندگی در ایالت مانیتوبا

آیا پس از آشنایی کلی با ایالت مانیتوبا به زندگی در آن علاقه‌مند شده‌اید اما می‌خواهید از این موضوع مطمئن شوید که از پس هزینه‌های زندگی در آن بر میایید یا خیر؟ در این صورت باید بدانید که مخارج زندگی در نقاط مختلف آن نسبت به بسیاری از شهرهای کشور کمتر است. این مسئله نشات گرفته از نبود امکانات رفاهی مناسب نیست. به دلیل آن که فاکتورهای متنوعی بر روی مبالغ مورد بحث تاثیر گذار هستند، نمی‌توانیم رقم دقیقی را بیان کنیم.

در ادامه مانند روالی که معمولاً پیش می‌گیریم، هزینه‌هایی که برای انجام امور مختلف باید پرداخت کنید را طی جداولی جداگانه قرار داده‌ایم. شما می‌توانید با مطالعه آنها، داده‌هایی کاربردی به دست آورید و از طریقشان به محاسبه و بررسی مبلغ نهایی برای خود و خانواده‌تان بپردازید.

از آنجایی که وینیپگ مرکز Manitoba و بزرگ‌ترین شهرش است، مخارج اقامت در آن نسبت به سایر مناطق استان بیشتر می‌باشد؛ به همین دلیل هم داده‌هایی که برای تکمیل جداول بیان شده استفاده کرده‌ایم، مربوط به آن هستند.

صرف وعده غذایی در رستوران‌هامیانگین هزینه‌هابازه تغییرات قیمت‌ها
یک وعده غذایی در رستورانی ارزان قیمت20.00 C$15.00-50.00
سه وعده غذایی برای دو نفر در رستورانی معمولی75.00 C$50.00-100.00
مک میل یا غذای ترکیبی مشابه13.50 C$11.00-15.00
کاپوچینو معمولی4.76 C$3.00-9.00
نوشابه کوچک2.68 C$2.00-5.00
آب معدنی کوچک2.13 C$1.75-3.00

اقلام سوپر مارکتیمیانگین هزینه‌هابازه تغییرات قیمت‌ها
هر لیتر شیر1.91 C$1.31-3.79
یک قرص نان 500 گرمی2.76 C$1.69-5.00
یک کیلوگرم برنج4.77 C$2.00-8.66
12 عدد تخم مرغ3.98 C$3.00-4.99
یک کیلوگرم پنیر محلی13.09 C$7.28-34.00
یک کیلوگرم فیله مرغ14.34 C$8.00-17.99
یک کیلوگرم گوشت قرمز17.94 C$12.00-24.90
یک کیلوگرم سیب5.23 C$3.00-9.68
یک کیلوگرم موز1.90 C$1.00-6.00
یک کیلوگرم پرتقال5.07 C$2.50-12.00
یک کیلوگرم گوجه فرنگی5.27 C$3.00-9.00
یک کیلوگرم سیب زمینی3.57 C$1.32-6.99
یک کیلوگرم پیاز3.16 C$1.92-5.00
آب معدنی خانواده2.70 C$1.00-5.00

حمل و نقلمیانگین هزینه‌هابازه تغییرات قیمت‌ها
بلیط یک طرفه3.15 C$3.05-3.25
بلیط ماهانه حمل و نقل عمومی106.00 C$95.00-110.00
تعرفه نرمال تاکسی3.85 C$3.75-5.00
هر کیلومتر جا به جایی با تاکسی1.60 C$1.60-2.00
استفاده از تاکسی با یک ساعت انتظار31.30 C$31.20-38.00
هر لیتر بنزین1.58 C$1.49-1.76

کفش و لباسمیانگین هزینه‌هابازه تغییرات قیمت‌ها
یک شلوار جین Levis72.25 C$30.00-120.00
پیراهن تابستانی47.33 C$25.00-80.00
یک جفت کفش دویدن معمولی نایک112.10 C$69.99-150.00
یک جفت کفش مجلسی چرم مردانه165.80 C$80.00-300.00

اجاره ماهیانهمیانگین هزینه‌هابازه تغییرات قیمت‌ها
آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر1,243.75 C$1,000.00-1,700.00
آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر1,278.64 C$1,100.00-1,550.00
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر1,980.71 C$1,400.00-2,500.00
آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز شهر1,914.05 C$1,700.00-2,300.00

قیمت خرید خانهمیانگین هزینه‌هابازه تغییرات قیمت‌ها
هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر4,000.00 C$3,200.00-53,819.55
هر متر مربع آپارتمان خارج از مرکز شهر3,800.00 C$3,300.00-4,500.00

آیا وضعیت خدمات درمانی در ایالت مانیتوبا مناسب است؟

همان‌طور که می‌دانید، دولت کانادا برای حمایت همه‌جانبه از ساکنین خود سیستم بهداشتی قدرتمندی را طراحی و پیاده سازی کرده است. آن دسته از افرادی که شرایط تعیین شده برای بهره‌مندی از خدمات مورد بحث را دارند، بدون پرداخت هزینه‌ای می‌توانند به بیمارستان‌ها و کلینیک‌های دولتی برای دریافت مراقبت‌های مختلف مراجعه کنند. برای انجام بعضی از معاینات، حتی شهروندان کانادایی هم باید مبالغی را به مرکز درمانی بپردازند.

اگر به دنبال آن هستید تا در کل با وضعیت بیان شده رو به رو نشوید، می‌توانید سراغ بیمه‌ای مناسب بروید. تمامی بیمارستان‌هایی که در Manitoba فعالیت می‌کنند، از به‌روزترین امکانات و کادری مجرب و متخصص بهره‌مند هستند. با توجه به وضعیت موجود و سخت‌گیری و نظارت دقیق دولت در این زمینه، می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی‌ای سرویس مورد نیاز خود را از مراکز بهداشتی دولتی یا خصوصی ایالت مانیتوبا دریافت نمایید.

معروف‌ترین شهرهای ایالت مانیتوبا

آخرین موضوعی که پیرامون ایالت مانیتوبا به آن خواهیم پرداخت، چیزی نیست جز معرفی بزرگ‌ترین و معروف‌ترین شهرهای آن. وینیپگ، براندون، اشتاین باخ و وینکلر به ترتیب از نظر جمعیتی عظیم‌ترین مناطق Manitoba به حساب می‌روند. اگر بخواهیم کمی بیشتر دسته بندی بیان شده را بر اساس فاکتور مورد  بحث توضیح دهیم، باید بگوییم که منطقه‌های فوق طبق آخرین اطلاعات موجود به ترتیب 794000، 51000، 17800 و 13700 نفر را در دل خود جای داده‌اند.

بر اساس آنچه که مشاهده کردید، بدون شک اکنون می‌دانید که اختلاف فاحشی میان مرکز استان و سایر قسمت‌ها وجود دارد؛ به همین سبب هم تصمیم گرفتیم به جای بررسی تمامی شهرهای بیان شده، تنها Winnipeg را در بخشی اختصاصی معرفی نماییم. آیا شما هم به کسب آگاهی بیشتر در موردش علاقه‌مند شده‌اید؟ در این صورت با ما در ادامه همراه باشید.

شهر وینیپگ

شهر وینیپگ

Winnipeg بزرگ‌ترین شهر ایالت مانیتوبا می‌باشد که در جنوب آن واقع شده است. اگر می‌خواهید در منطقه‌ای ساکن شوید که فاصله اندکی با آمریکا داشته باشد، سراغ گزینه مناسبی آمده‌اید؛ زیرا با یک ساعت رانندگی می‌توانید به مرز کشور بیان شده برسید. در شهر مورد بحث، از زبان‌های انگلیسی و فرانسوی برای برقراری ارتباط استفاده می‌شود؛ اما بیشتر مردم آن مورد اول را به کار می‌گیرند. آیا هنگام انتخاب مقصدی برای ادامه زندگی خود به آب و هوای آن اهمیت زیادی می‌دهید؟

در این صورت باید بدانید که به دلیل قرار گرفتن وینیپگ در دشت‌های کشور، آب و هوایی مربوط و چهار فصل را در آن تجربه خواهید کرد. هر آنچه که برای زندگی‌ای تقریباً ایده آل به آن نیاز داشته باشید، توسط دولت تامین شده‌اند. موسسات آموزشی معتبر، سیستم حمل و نقل عمومی پیشرفته و فرصت‌های شغلی متنوع در کنار هزینه زندگی پایین نسبت به بیشتر مراکز استان و شهرهای بزرگ کشور را می‌توان به عنوان برخی از ویژگی‌های اصلی Winnipeg معرفی کرد.

سخن آخر

برای آن که بتوانید مهاجرت موفقیت آمیزی داشته باشید، باید هنگام انتخاب مقصد مناسب برای خود به نکات زیادی توجه داشته باشید. ایالت مانیتوبا یکی از مناطقی می‌باشد که با ورود به آن می‌توانید از فرصت‌های بسیاری برای رشد و پیشرفت خود استفاده نمایید. در این مقاله از سازمان مهاجرتی درنامایگریشن، سعی داشتیم تا از طریق بخش‌های مختلفی شما عزیزان را با استان بیان شده از زوایای مختلفی آشنا نماییم.

برای این کار از به‌روزترین داده‌های موجود بهره گرفتیم و سعی کردیم محتوای قرار داده شده، به گونه‌ای باشد که به راحتی آگاهی کاملی را در اختیارتان قرار دهد. اگر به جمع بندی کلی‌ای برای مقصد نهایی خود رسیدید ولی هنوز مجوزی اقامتی را برای خود در نظر ندارید، توصیه می‌کنیم با افرادی مجرب و حرفه‌ای در این زمینه مانند کادر مجموعه درنامایگریشن ارتباط برقرار کنید.

مطالب مرتبط

آزمون GRE

زمانی که سخن از مهاجرت به میان میاید، عده زیادی فکر می‌کنند مسیری پر پیچ...

آزمون PTE برای مهاجرت

مهاجرت یکی از اقدامات مهم و سرنوشت ساز برای هر فرد می‌باشد. اگر شما هم...

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی

مهاجرت به کانادا یکی از اقداماتی است که باید برای انجام آن افراد به نکات...

همه چیز در مورد اقامت طلایی اسپانیا

زندگی در کشورهای اروپایی و بهره‌مندی از مزایای بی‌شمار آن، رؤیای بسیاری از مردم جهان...

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*